Lost Girl 3. Sezon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Lost Girl 3. Sezon 11. Bölüm Fragmanı
Lost Girl 3. Sezon 11. Bölümü ile 31 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Adventures in Fae-Bysitting” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Lost Girl 3. Sezon 9. Bölüm Fragmanı
Lost Girl 3. Sezon 9. Bölümü ile 17 Mart 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “The Ceremony” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 7. Bölümü ile 25 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “There’s Bo Place Like Home” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 6. Bölümü ile 17 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “The Kenzi Scale” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 5. Bölümü ile 10 Şubat 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Faes Wide Shut” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 4. Bölümü ile 27 Ocak 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Fae-de To Black” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 3. Bölümü ile 20 Ocak 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “ConFaegion” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 2. Bölümü ile 13 Ocak 2013, Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümlerin ismi “Faes Wide Shut” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost Girl 3. Sezon 1. Bölümü ile Ocak 2013 tarihinde Showcase kanalında kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Son olarak NBC ‘nin Chuck dizisinin dördüncü ve beşinci sezonlarında arz-ı endam eden Linda Hamilton, Lost Girl dizisinde sert kadın rolüyle televizyon ekranlarına geri dönüyor.

 1 2 İleri