Lois Lane etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Sonunda 2013 yılına girdik. Bu da demek oluyor ki 2013’te vizyona girecek olan Zack Synder’in Man of Steel filminde Superman’ı dev ekranlarda görmemize çok az kaldı. Aynı zamanda Warner Bros’un 2015’te yayınlamayı düşündüğü Justice League’de yer alacak kahramanları da öğrenme vaktinin geldiğini anlıyoruz.


Merakla beklenen yeni Superman filminin (Superman: The Man of Steel) çekimleri son sürat devam ediyor. Yakın takipçileri tarafından çekimlerden görüntüler nete sızmaya başladı. Bugüne ait fotoğraflar arasında Lois Lane (Amy Adams), Faora (Antje Traue), Superman ve Clark Kent (Henry Cavill) karakterlerini görebiliyoruz. Haberin devamında yayınlanan fotoğraflara bakabilirsiniz.


Smallville‘in finali gizeme bürünmüş –Bu resmi bölüm açıklaması mümkün olduğunca az bilgi içerir- ve sürpriz konuk yıldızlar örtünün altında duruyor. Bildiklerimizden emin olduğumuz bir şey var o da: Chloe Sullivan (Allison Mack), Clark Kent ve Lois Lane’in düğününü yapacak ve nedime olmasının yanı sıra Lois’in nedime elbiselerinin o kadar da kötü olmadığını göreceğiz.


13 Mayıs’da Smallville’in final bölümünde Clark Kent’ in değişeceğine dair söz verildi ve dönüşümü sadece Superman olarak değil. Fotoğrafta görüldüğü gibi Clark (Tom Welling) ve Lois Lane (Erica Durance), kilise başındalar fakat uzun bir yol var. “ O koridorda çok fazla uzun bir yürüyüş olacak. Düğünlerinde biraz güzel, biraz kalp burkan ve biraz sürpriz dakikalar olacak.” Diyor yapımcı Kelly Souders.


Vay! LA Times raporlarında Oscar adayı Amy Adams‘ın, Zack Snyder’in yeniden çekeceği Superman: Man of Steel filminde bir ikon haline dönüşen Lois Lane’yi oynayacağı belirtildi.

Snyder Times dergisine “Lois için oldukça kapsamlı bir arama vardı, Bu bizim için gerçekten çok önemli bir roldü. Biz bir çok seçme yaptık ama sonra Amy Adams ile tanıştık ve ben onun bu rol için mükemmel olacağını düşünüyorum.” dedi.


Michael Rosenbaum, TV serisi Smallville onuncu ve son sezonuyla, perdeleri kapatmadan önce Lex Luthor rolüyle dönecek mi?

Oldukça muhtemel. Belki.


Lois Lane’in ailesi Smallville bir ziyaret için dönüyor.

TvGuide’un özel bilgisine göre Lois (Erica Durance)’in babası General Sam Lane (Michael Ironside) ve hırçın kız kardeşi Lucy Lane (Peyton List) ekim ayının ilerleyen günlerinde dönüş için hazırlar.


Smallville‘in 9. Sezonun kötü bittiğini izleyenler bilir. Hatta “10. Sezonda n’olacak?” soruları aklımızda oluşmadı değil. Elbette, Clark yaşayacak ama araya giren üç aylık ara, gerçekten insanı germiyor değil. 10. Sezon ile ilgili neler olacağı hakkında ufak bir kaç bilgi aldık/bulduk. Tüm bunlar haberin devamında…


Geçtiğimiz günlerde Smallville 9. Sezonunu tamamlayan dizi sezon finali ile seyircilerin aklında birçok soru işareti bıraktı. Final bölümünün ilk dakikalarında dizi başladığı andan itibaren adı bile geçmeyen kahramanımız Superman’in kendisini gördük. Yazının devamını haberimize tıklayarak bakabilirsiniz.

9. Sezonun son bölümünün başında Clark kısa bir rüya görüyor. (Dikkat Spoiler içermektedir.)


Tom Welling, Smallville serisinin finalini konuştu, Lex ve Lana’nın dönüşünü anlattı.

Dün smallville’in gelecek sezonda biteceği haberi hayranlarını üzdü. Fakat CW basını şunu fark etti ki gelecek son sezon Tom Welling’i ellerinde tutmak için yeterli değil bu yüzden 2011 Clark Kent’in yolculuğunun sonu olabilir.