Logan Lerman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
18 Ekim 2014

Fury (2014)

Savaş Asla Sessizce Sona Ermez!

David Ayer’ın yönettiği ve Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman ile Michael Pena’ın oynadığı Fury, 24 Ekim 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Nuh: Büyük Tufan (Noah) Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Bir Darren Aronofsky filmi.

Filmde, dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce yüce bir görev için Tanrı tarafından seçilmiş Nuh rolünde Akademi Ödüllü® oyuncu Russell Crowe başrolde. Yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) - Percy Jackson: Canavarlar Denizi
Thor Freudenthal’ın yönettiği ve Logan Lerman, Alexandra Daddario, Douglas Smith Leven Rambin ile Jake Abel’in oynadığı Percy Jackson: Canavarlar Denizi (Percy Jackson: Sea of Monsters), 16 Ağustos 2013’de Film vizyona çıkarılıyor.


Yönetmen Chris Columbus Kore Filmi Hello Ghost’u yeniden çevirme sırasında olsa bile bu demek değildir ki; ilerde bu filmi çekmeye başlamayacak. 24 Frames’in raporladığına göre: Fox, Rick Riordan’ın 5 kitaplı serisi içinden ilk kitap uyarlaması Percy Jackson ve Olimposlular: Şimşek Hırsızı’ nın devamını geliştirmeye başlıyorlarmış.

Toby Maguire‘ın oynadığı Spider-Man karakterinin yeni uyarlaması için Sony Pictures’ın seçtiği genç aktör belli oldu.

Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief (Percy Jackson ve Olimposlular: Şimşek Hırsızı)” orjinal adıyla gösterime giren filmi bugün izlemek nasip oldu. Sizlerle izlenimleri paylaşayım dedim… Öncelikle söylemem gerekir ki kitabı okumuş değilim, ve okumuş olanlar senaryonun hayli farklı olduğunu söylüyorlar.


Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hala hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını…