Lex Luthor etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte karşınızda Lex Luthor karakteri ile Jesse Eisenberg!
Entertainment Weekly sitesi Jesse Eisenberg’in Batman v Superman: Dawn of Justice filminde canlandıracağı Lex Luthor karakterinin ilk görüntülerini yayınladı.

Jesse Eisenberg, Suicide Squad Filminde Lex Luthor'u Mu Canlandıracak?
Warner Bros. geçtiğimiz hafta Wall Street Dergisi üzerinden ilerleyen yıllarda yapımını üstleneceği filmlerin vizyona giriş yıllarını açıkladı. 2020 yılına kadar ağırlıklı olarak süper kahraman temalı olacak bu filmler arasından en az bilgiye sahip olduğumuz film Suicide Squad filmi. Aldığımız son bilgilere göre ilk olarak Batman V Superman: Dawn Of Justice filminde ortaya çıkacak olan ve daha sonra karanlık ve kötü bir karakter olarak Suikastçılar Birliğine geçiş yapacak olan Lex Luthor karakteri için Warner Bros. Jesse Eisenberg ile görüşüyor. Ayrıca The Wolf of Wall Street filminden tanıdığımız Margot Robbie’nin yanı sıra Will Smith ve Tom Hardy’nin de David Ayer’ın yönetmenliğini üstleneceği bu filmde yer alması planlanıyor.

Warner Bros, Superman vs. Batman Filmi İçin Lex Luthor Rolünü Bryan Cranston’ı Mı Düşünüyor?
Superman vs. Batman filminde gözler yeni Batman rolünü kimin alacağına çevrildiği için filmin aynı zamanda bir kötü adama da ihtiyacı olduğu kolayca unutuldu. Eninde sonunda Superman vs. Batman birbirlerinin farklılıklarını kabullendikten sonra kötü adamlarla savaşmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalacak değil mi? Man of Steel’deki LexCorp öğelerini düşünürsek kötü adamlardan biri olarak Lex Luthor iyi bir seçim olur.


Arrow dizisi, DC Comics’in üç kötü karakterini diziye dahil edebilir. Bu kötü karakterlerin kim olduğunu haberin devamında öğrenebilirsiniz.


“Her adamın bir karanlık tarafı olduğunu söylerler… Ben o her adam gibi değilim. Ben Lex Luthor’um.”

Veee tüyleri ürperten deri! The CW kanalının, Clark Kent’in baş düşmanı Lex Luthor’u canlandıran Michael Rosenbaum ile birlikte 10 yıl boyunca yayınlanan, Smallville dizisi sona eriyor ve bu büyük güç gösterisini simgeleyen videoya sahibiz.


Ekranların Superman efsanesi muazzam bir rahatlama ile derin bir nefes aldı.

Neredeyse bir yıldır süren ‘gelecek mi gelmeyecek mi’ spekülasyonlarındna sonra TVLine’ın haberine göre Michael Rosenbaum Smallville’in iki saat uzunluğunda olacak final bölümünde Lex Luthor karakterini tekrar canlandıracak.


Michael Rosenbaum, TV serisi Smallville onuncu ve son sezonuyla, perdeleri kapatmadan önce Lex Luthor rolüyle dönecek mi?

Oldukça muhtemel. Belki.


Lois Lane’in ailesi Smallville bir ziyaret için dönüyor.

TvGuide’un özel bilgisine göre Lois (Erica Durance)’in babası General Sam Lane (Michael Ironside) ve hırçın kız kardeşi Lucy Lane (Peyton List) ekim ayının ilerleyen günlerinde dönüş için hazırlar.


Bu bir kuş, bu bir uçak, bu süper kız!

Kaynakların özel olarak bildirdiğine göre V’nin oyuncusu Laura Vandervoort Smallville’in 10. ve final sezonunda Clark’ın Kriptonlu kuzeni Kara olarak dönmek üzere anlaşmış.


Smallville‘in 9. Sezonun kötü bittiğini izleyenler bilir. Hatta “10. Sezonda n’olacak?” soruları aklımızda oluşmadı değil. Elbette, Clark yaşayacak ama araya giren üç aylık ara, gerçekten insanı germiyor değil. 10. Sezon ile ilgili neler olacağı hakkında ufak bir kaç bilgi aldık/bulduk. Tüm bunlar haberin devamında…

 1 2 İleri