Laura Ziskin etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Geçen hafta kadroya dahil edilen Emma Stone isminden sonra, bir sonraki Spider-Man filmi için yeni bir oyuncu daha açıklandı. Marc Webb’in yöneteceği filmde, Dr. Curt Connors’u yani The Lizard karekterini Rhys Ifans canlandıracak.

Sony seriyi taze bir kan ile devam ettirecek bir hikaye için sürdürdüğü senarist arayışını nihayet sona erdirdi. Görüşülen çok sayıda senaristin arasından Spider-Man 4 filminin senaryosunu yazması için James Vanderbilt ile anlaşıldı. David Fincher‘în yönettiği Zodiac filminin senaryosunu yazmış olan Venderbilt şu anda da “X-Men Origins: Wolverine” senaryosu ile DC’nin Vertigo grubunda yayınlanmış olan Losers çizgi romanının sinema uyarlaması senaryosu üzerinde çalışmakta. Vanderbilt’in seçilmesindeki en önemli etkenin özel efekt ağırlıklı değil de karakterlere odaklanan bir hikayeyi ön plana çıkartıyor oluşu olduğu söylenilmekte.