Labirent etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Maze Runner: The Scorch Trials Filmine İlk Bakış!
Geçen seneki The Maze Runner filminin devamı olan Maze Runner: The Scorch Trials filminde macera kaldığı yerden devam ediyor. Thomas ve devasa metal labirentin içindeki arkadaşları duvarların ötesindeki dünyanın pekte onları kucaklayacak cinsten olmadığını keşfedecekler.

The Maze Runner (2014) - Labirent: Ölümcül Kaçış

KOŞUCU KURALI: ASLA KOŞMAYI BIRAKMA. HER ZAMAN TETİKTE OL. UMUDU GERİ GETİR!

Wes Ball’ın yönettiği ve Dylan O’Brien, Thomas Brodie Sangster, Will Poulter ile Kaya Scodelano’nun oynadığı Labirent: Ölümcül Kaçış (The Maze Runner), 19 Eylül 2014’de The Moment Entertainment tarafından vizyona çıkarılıyor.


Başrollerini Meltem Cumbul ve Timuçin Esen’in paylaştığı Tolga Örnek’in yeni filmi Labirent’in merakla beklenen fragmanı, sinemalarda ve internette yayınlanmaya başlandı. Çekimleri Mardin, İstanbul ve Frankfurt’ta gerçekleşen Labirent, yüksek temposu, ilginç senaryosu ve muhteşem kadrosu ile bu yılın en iddialı yapımlarından biri olacak. 23 Aralık’ta vizyona girecek olan Labirent’in aylardır beklenen fragmanı, filmin heyecanlı konusu ve karakterlerin güçlü hikâyeleri hakkında ipuçları veriyor.


Geçtiğimiz sezonun beğenilen dizilerinden Ezel’in iki önemli oyuncusu Sarp Akkaya ve Rıza Kocaoğlu, Tolga Örnek’in yeni filmi Labirent’te buluştu. 23 Aralık 2011 tarihinde vizyona girecek Labirent’te, başrolleri Meltem Cumbul ve Timuçin Esen paylaşıyor.