Kurt Seyit ve Şura etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kurt Seyit ve Şura 18. Bölüm Fragmanı (30 Ekim Perşembe)
Kurt Seyit ve Şura 18. bölümü ile 30 Ekim Perşembe günü Star Tv’de kaldığı yerden devam edecek. Kurt Seyit ve Şura 18. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Milli Mücadele İmajı
Kurt Seyit ve Şura İstanbul dizisinde yeni sezon, değişimin yılı olacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Seyit’in geçirdiği değişimi vurgulamak için saç ve sakallarını dönemin milli mücadele hareketine uygun olarak kestirdi.

Star TV, Kurt Seyit ve Şura Dizisi İçin Yeni Sezon Onayını Verdi!
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı Kurt Seyit ve Şura için Star TV kararını verdi.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Kadar İzlendi?
Star’da dün akşam birinci bölümü yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi tüm kişilerde yedi reyting alarak üçüncü olurken, AB’de ise on reyting alarak ikinci sırada yer aldı.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziyle ilgili 5. tanıtım fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Uzun zamandır merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura‘nın yayın tarihi belli oldu. Kurt Seyit ve Şura dizisi 4 Mart 2014, Salı akşamı 20.00’de ilk bölümüyle Star TV’de başlayacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin 3. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, Mart’ta Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Diziye ait üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı. Haberin devamında izleyebilirsiniz.

KKurt Seyit ve Şura Dizisinin 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura‘nın Yılbaşında yayınlanan ilk tanıtımıyla nefes kesmişti. Mart aynda merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura Dizisinin üstünden çok geçmeden 1 dakika uzunluğundaki 2. fragmanı yayınlandı! Star TV ekranlarında yeni yılın ilk dakikalarında birinci fragman yayınlanan ve 1 Ocak’ta olmak üzere dört kez yayınlanan tanıtım, reyting ölçümlerine göre yaklaşık 8.883.000 tekil izleyiciye ulaştı.

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Tanıtım Fragmanı Nefes Kesti!
Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura‘nın ilk tanıtımı nefes kesti. Star TV ekranlarında yeni yılın ilk dakikaları ve 1 Ocak’ta olmak üzere dört kez yayınlanan tanıtım, reyting ölçümlerine göre yaklaşık 8.883.000 tekil izleyiciye ulaştı.

 1 2 İleri