Kubbe’nin Altında etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Under The Dome’un 3. sezonu, prömiyere özel 2 saatlik bölümüyle FX’te
Efsane yönetmen Steven Spielberg’in yapımcılığını üstlendiği, Under The Dome, 3. sezon prömiyerine özel iki saatlik bölümüyle, 26 Haziran Cuma günü 21.30’da FX’te başlıyor.

Under the Dome 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 2. Sezon 7. Bölümü ile 11 Ağustos 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Going Home” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 2. Sezon 6. Bölümü ile 4 Ağustos 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “In the Dark” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 2. Sezon 5. Bölümü ile 28 Temmuz 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Reconciliation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 2. Sezon 2. Bölümü ile 7 Temmuz 2014, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Infestation” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome 2. sezonuyla FX’te başlıyor!
Steven Spielberg’e ait Amblin Television ortaklığında CBS Television Studios’un yapımcılığını üstlendiği ve Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan Under the Dome, Stephen King’in kaleme aldığı prömiyer bölümüyle Amerika yayınından sadece 1 gün sonra ekranlara geri dönüyor!

Under the Dome 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 1. Sezon 13. Bölümü ile 16 Eylül 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Curtains” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome Dizisinin Genç Oyuncusu Colin Ford ile Röportaj
Colin Ford, Supernatural dizisinin geçmişe dönüş bölümlerinden birkaçında genç Sam Winchester’ı oynamıştı. 2013 yılında ise Stephen King’in Under the Dome kitabının TV uyarlaması olan dizide Joe McAlister rolü aldı. Bu röportajda Colin bizlere küçük yaşta oyunculuğa adım atmış biri olarak büyümenin nasıl olduğunu, kubbenin altında kapana kısılmış bir haldeyken oradan nasıl kurtulabileceği hakkında düşüncelerini anlatacak. Aynı zamanda Supernatural dizisinde oynamış olduğu rol hakkında da ilk ağızdan bilgiler verecek.

Under the Dome 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı
Under the Dome 1. Sezon 12. Bölümü ile 9 Eylül 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün adı “Exigent Circumstances” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Under the Dome Dizisinde Dördüncü El Bulundu!

Görünmeyen bir gücün fırtınası Chester’s Mill‘in üzerine geliyor.

Parçaların biraraya gelmesinden sonra, Junior (Alexander Koch) –annesi tarafından pempe yıldızlardan bir çocuk olarak çizilmiş olması gerçeği ile birlikte- büyümesini tamamladıktan sonra Norrie (Mackenzie Lintz), Joe (Colin Ford) ve Angie’nin (Britt Roberston) arasına katılıp kendisinin dördüncü el olduğunu öğrendi. Bu dörtlü mini-dome etrafında ellerini birleştirdiğinde etraflarında pembe yıldızların oluştuğunu gördüklerinde Junior izleyen herkesin söylediği gibi “İyi ama bu ne anlama geliyor?” dedi.

 1 2 İleri