Kristen Bell etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Veronica Mars Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Artık çalışmıyorum.”

İşte Veronica Mars hayranları için güzel bir haber. Daha önce Comic-Con’da yayınlanan tanıtıcı bir video ve film hakkında kısa bir film görmüştük. Şimdi ise filmin ilk resmi fragmanı yayınlandı. Diziyi bilmeyen izleyicileri bile etkilemeye çalışan bir fragman var karışımızda. Kristen Bell dizi de olduğu gibi yine harika görünüyor.


TVLine’nın yaptığı açıklamaya göre Gossip Girl‘ün merakla beklenen final bölümünde Kristen Bell yer alacak. Ama hangi rolle? Ayrıntılar haberin devamında…


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!


Kaç yaşında olursanız olun, lise yıllarınızı unutamazsınız. Başarılı halka ilişkiler uzmanı Marni (Kristen Bell) ağabeyinin (Jimmy Wolk) düğünü için memleketine gider ve onun lisedeki baş düşmanı (Odette Yustman) ile evlendiğini görür. Kız, yıllar önce yaptığı tüm kötülükleri unutmuştur. Daha sonra gelinin sosyetik teyzesi (Sigourney Weaver) içeri girer ve Marni’nin pek de sosyetik olmayan annesi de (Jamie Lee Curtis) kendisinin lise yıllarındaki düşmanıyla yüz yüze gelir. Pençeler çıkmıştır ve unutmak istediğin tek insanla tekrar karşı karşıya gelince olanların anlatıldığı bu çılgın komedide, eski yaralar bir bir tekrar açılmıştır.


Büyük ilgi ile izlenen vampir dizisi True Blood’un kanlı güzeli Anna Paquin ve Gossip Girl’ün seksi yıldızı Kristen Bell ‘de Scream 4 kadrosunda. Merakla beklenen Wes Craven imzalı Scream 4, 4 Nisan 2010‘de vizyonda olacak.

Başrollerini Kristen Bell ve Josh Duhamel‘in paylaştığı When in Rome‘un fragmanı yayınlandı.

Who am i? xoxo gossip girl” sözleriyle başlayan dizi New York, Manhattan’da yaşayan altı gençin yaşamı aile ilişkileri üzerine kuruludur.