Komedi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Kahramanlarımızın tek sarsılmaz ilkesi “Biz her türlü şiddete karşıyız!”

Yusuf Pirhasan’ın yönettiği ve Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Asuman Dabak, Nihal Yalçın, Ayten Soykök, Damla Sönmez, Yavuz Bingöl, Ahmet Mümtaz Taylan ile Mete Horozoğlu’nun oynadığı Kurtuluş Son Durak, 06 Ocak 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla BKM Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Will Gluck’ın yönettiği ve Justin Timberlake, Mila Kunis, Patricia Clarkson ile Woody Harrelson’ın oynadığı Arkadaştan Öte (Friends With Benefits), 23 Eylül 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


David Dobkin’in yönettiği ve Ryan Reynolds, Olivia Wilde, Jason Bateman ile Leslie Mann’ın oynadığı Hayat Sana Güzel (The Change-Up), 14 Ekim 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Seth Gordon’un yönettiği ve Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis ile Jennifer Aniston’un oynadığı Patrondan Kurtulma Sanatı (Horrible Bosses), 12 Ağustos 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Luke Greenfield’in yönettiği ve Kate Hudson, Ginnifer Goodwin, John Krasinski ile Colin Egglesfield’in oynadığı Ödünç Sevgili (Something Borrowed), 27 Mayıs 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Tim Hill’in yönettiği ve Kenan Doğulu, Arda Aydın, Nuri Gökaşan, Bahtiyar Engin, Barış Yalçın, Oya Prosçiler, Ali Ekber Diribaş, Nilgün Karababa, Alara Kolat ile Halim Ercan’ın seslendirdiği animasyon film Hop, 13 Mayıs 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Oğuzhan Uğur’un yönettiği ve Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turan ile Erdinç Kurt’nin oynadığı Ağır Abi, 06 Mayıs 2011’de Özen Film dağıtımıyla Kemik Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.


Dennis Dugan’ın yönettiği ve Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman ile Nick Swardson’un oynadığı Hayatım Yalan (Just Go With It), 25 Mart 2011’de Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ivan Reitman’ın yönettiği ve Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline ile Cary Elwes’in oynadığı Bağlanmak Yok (No Strings Attached), 18 Mart 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Bobby Farrelly ile Peter Farrely’nin yönettiği ve Owen Wilson, Jason Sudeikis, Jenna Fischer ile Christina Applegate’in oynadığı Açık Çek (Hall Pass), önümüzdeki aylarda Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 3 4 5 6 İleri