Kitap Tanıtımları etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Genç kızlığın kitabı yazıldı!

DUNHAM’IN KENDİ HAYATINI ANLATTIĞI KİTABI ÇIKTIĞI GÜNDEN İTİBAREN ÇOK SATANLAR LİSTESİ’NDE.

Ödüle doymayan Lena Dunham’ın The New York Times’a göre “Yılın En İyi 10 Kitabı”ndan biri kabul edilen yeni kitabı Türkçe olarak çok yakında kitapçılarda yerini alacak.

Selçuk Aydemir’in Kitabı Mahalleden Arkadaşlar Çıktı

Bir Zamanlar Çocuktuk, Mahalleden Arkadaşlar Toplandık, Evinize Geliyoruz…

Kardeş Payı, Düğün Dernek, İşler Güçler, Çalgı Çengi gibi unutulmaz film ve dizilerin senaristi, yönetmeni Selçuk Aydemir’den kabına sığmayan bir 90’lı yıllar kitabı. Eğlenceli, heyecanlı ve doludizgin…

Pena Yayınevi’nden Çıkan Kitap, Yazarın İlk Romanı: Zincir

İnsan DNA’sındaki şifreyi çözmeye çalışan film tadında gerilim romanı.

İsveçli yazar Fredrik T. Olsson’un ilk romanı “Zincir” insanlığı tehdit eden bir şifrenin ve bu şifreyi çözebilecek tek kişinin sürükleyici gerilimini anlatıyor. Pena Yayınevi’nden çıkan roman, politika, bilim ve ilişkileri yeniden düzenleyen bir psikolojik gerilim.

Stephen King'den Yeni Roman: Bay Mercedes
Stephen King’in merakla beklenen Bay Mercedes adlı romanı okuyucusuyla buluşuyor!

Gerilim romanlarının usta ismi Stephen King, bu sefer okurunu şaşırtıyor ve gerilimi yüksek bir dedektif hikâyesi ile okurun karşısına çıkıyor. King’in saplantılı bir çılgının zihninden geçenleri tüyler ürpertici biçimde dile getirdiği, iyi ile kötünün arasında verilen savaşın öyküsünü anlattığı Bay Mercedes, 19 Aralık’ta Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini alıyor.

Cenk Çalışır'ın Polisiye-Gerilim Romanı Kan Yağmuru Esen Kitap Etiketiyle Çıktı!
Dünyada yaşananlara duyarsızlaşmayı ve kötülüğü sorgulamanızı sağlayacak, soluksuz okuyacağınız Cenk Çalışır’ın yeni romanı Kan Yağmuru, Esen Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Seyfettin Efendi ve Olağanüstü Maceraları: Hayırsız Ada Çıktı!
Eğer ki olacaklar sizi meraka ve heyecana sevk ettiyse, Devrim Kunter ve Cihan Türe’nin beraber kaleme aldıkları bu olağanüstü Seyfettin Efendi macerasına tanık bulunmanızdan sonsuz kıvanç duyarız.

Yeni Bir Agatha Christie Doğuyor!

Hercule Poirot Yeni Bir Macera İle Tekrar Sahnede!

Ölümsüz yazar Agatha Christie’nin sıra dışı kahramanı Hercule Poirot, Sophie Hannah kalemi ile yeniden hayat buldu!

Agatha Christie Vakfı’nın onayıyla Sophie Hannah tarafından kaleme alınan Monogram Cinayetleri’nde, okuru en az Agatha kurguları kadar sağlam ve esrarengiz bir cinayet vakası bekliyor.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları
Sinemanın dâhi çocuklarından Tim Burton, Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları isimli kitaba bayıldı. Yönetmen Tim Burton, kült oyuncusu Johnny Depp ile görüşüyor. 34 dile çevrilen Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filme çekilmeden önce Türk okurlarıyla buluşuyor. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Sayfa6 Yayınları’ndan çıktı!

Kelebeğin Rüyası Filmine Konu Olan Muzaffer Tayyip Uslu’nun Şiir Kitabı Çıktı

Muzaffer Tayyip Uslu’dan: Şimdilik

Zonguldaklı şair Muzaffer Tayyip Uslu’nun yayımlanmış tek şiir kitabı olan Şimdilik, günümüz şartlarıyla Yapı Kredi Yayınları tarafından tekrar basıldı.

Kelebeğin Rüyası Filmine Konu Olan Şair Rüştü Onur’un Kitabı Çıktı
Kaynak Yayınları, Yılmaz Erdoğan’ın Kelebeğin Rüyası adlı filmine konu olan Zonguldaklı şair Rüştü Onur’un günışığına çıkan mektuplarını, şiirlerini ve resimlerini ilk kez biraraya getirdi. 1920’de doğan ve 1942 yılında vefat eden şair, kısacık ömründe yürek yakan mektuplar ve şiirler yazdı. Rüştü Onur’un kısa hayatı ve derin aşkı, Kelebeğin Rüyası filmiyle 22 Şubat’ta beyazperdeye de yansıyacak.

 1 2 3 4 5 6 7 İleri