Kevin Williamson etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Following (2013) Tanıtımı

Takip’te kalacaksınız!

Entelektüel seri katil Joe Carroll, dünya üzerindeki herkesin içindeki katili açığa çıkarabilecek güçte. Sorunlu dedektif Ryan Hardy ise Carroll’ın planlarını bozacak güçte. Peki bu durumda kim daha güçlü? Dawson’s Creek ve The Vampire Diaries’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın yeni dizisi The Following’in, temposunu bir an bile düşürmeyen heyecanlı “takibini” çok seveceksiniz.


Secret Circle‘in başrollerinde Cassie Blake olarak Britt Robertson, Adam Conant olarak Thomas Dekker, Charles Meade olarak Gale Harold, Faye Chamberlain olarak Phoebe Tonkin, Melisa olarak Jessica Parker Kennedy, Diana Meade olarak Shelly Henning, Nick olarak Louis Hunter, Jane Blake olarak Ashley Crow ve Dawn Chamberlain olarak Natasha Henstridge yer alıyor. Dizi, 15 Eylül, Salı günü CW kanalında başlayacak.


Secret Circle’in birinci bölümü CW ailesi içinde muhafaza ediliyor.

EW’nin raporladığına göre “Life Unexpected”’in Britt Robertson’ı, “The Vampire Diaries” kitabının yazarı L.J. Smith ‘in diğer kitap serisine dayalı yeni projenin oyuncu kadrosuna katıldı. Her nasılsa, oyuncu kadrosuyla ilgili haberler yakalandığı zaman gelecek.


Thomas, Terminator: Sarah Connor Chronicles‘tan sonra şimdi de CW’de yayınlanmaya başlayacak Kevin Williams’ın tarafından hazırlanan Secret Circle dizisine dahil oldu.


Weinstein Şirketi’nin bir parçası – Dimension Films tarafından, geçtiğimiz hafta Scream Ödülleri’nde ilk defa gösterilen, sonra da online medya da yayınlanan Wes Craven’in serisinin en son filmi Scream 4 (Çığlık 4)’ün fragmanı sevenleriyle buluştu. CominSoon websitesinde bulabileceğiniz bu yeni fragman, sanırım ödül töreninde gösterilenden birazcık daha uzun, yine de fragman muhtemelen filmin sonuna doğru hepsi ölmüş olacak kocaman bir oyuncu kadrosuyla tanıştırıyor bizleri. Tabi, Rory Culkin tam anlamıyla neler olduğunu açıklamaya başladığı kısımda biraz bayat tadı veriyor ama belki de kanlı film serilerininde eğlenceli yanı bu. Film inanılmaz büyük bir kadroya sahip hatta orjinal “survivors” kadrosunun bir kısmı ve Hayden Panettiere de var, yani eğlenceli olacağa benziyor!


Büyük ilgi ile izlenen vampir dizisi True Blood’un kanlı güzeli Anna Paquin ve Gossip Girl’ün seksi yıldızı Kristen Bell ‘de Scream 4 kadrosunda. Merakla beklenen Wes Craven imzalı Scream 4, 4 Nisan 2010‘de vizyonda olacak.


Dimension, ilk çekimlerine Temmuz’da başlanacak olan “Çığlık 4” ün oyuncu seçimleri için ilk adımı atıyor.

Lake Bell, imtiyaz için görüşmelere başladı ve tekliflerde “Twilight” ın aktristi Ashley Greene, “Heroes” un yıldızı Hayden Panettiere ve “Twelve” in Rory Culkin baş rol oyuncuları olarak öne çıkıyor.

Dizinin yapımcısı Kevin Williamson’ın anlatımıyla, Matt’in sorumsuz alkolik annesi Kelly rolündeki Melinda Clarke, Mystic Falls’ta aniden ortaya çıkacak ve vakit kaybetmeden Ian Somerhalder’ın canlandırdığı Damon’a pençelerini geçirecek.

Özel Haber: “The Vampire Diaries”, “L Word”‘un bebeği Mia Kirshner’ın aklını çeldi.

Tv sektörü tatil için tamamen kapanmadı ve L Word ve 24 dizilerinin Mia Kirshner‘ın The Vampire Diaries‘in oyuncu kadrosuna katılması konusunda anlaşmayı henüz imzaladı, kaynaklar bunu doğruluyor.