Kevin Bacon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Following (2013) Tanıtımı

Takip’te kalacaksınız!

Entelektüel seri katil Joe Carroll, dünya üzerindeki herkesin içindeki katili açığa çıkarabilecek güçte. Sorunlu dedektif Ryan Hardy ise Carroll’ın planlarını bozacak güçte. Peki bu durumda kim daha güçlü? Dawson’s Creek ve The Vampire Diaries’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın yeni dizisi The Following’in, temposunu bir an bile düşürmeyen heyecanlı “takibini” çok seveceksiniz.

R.I.P.D. Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Biz yaşayan ve ölü en büyük kanun adamlarıyız.”

Robert Schwentke’in yönettiği ve Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Mary Louise Parker ile Kevin Bacon’un oynadığı R.I.P.D. (Ölümsüz Polisler), 6 Eylül 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

R.I.P.D. Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
“Biz yaşayan ve ölü en büyük kanun adamlarıyız.”

Film, Men in Black ve Ghostbusters filmlerinin birleştirilip içine bir tutam True Grit filminden Jeff Bridges katılmış izlenimi uyandırıyor. R.I.P.D. (Ölümsüz Polisler) filminin ilk fragmanı için uzunca beklememiz bizi endişelendirse de oldukça eğlenceli gözüküyor. Özel efektler kusursuz görünüyor, Ryan Reynolds’un iri yarı bir ölünün peşinden koşmak zorunda kaldığı sahne oldukça iyi görünüyor ve ikilinin kimyası oldukça birbirine uydu gibi. Reynolds’ın ölümünden sorumlu olan adamı nerede aradığı hakkında hiçbir ipucu yok ama yakında ortaya çıkacak gibi. Bu arada kesinlikle filmin nasıl sonuçlanacağını merak ediyoruz.


Glenn Ficarra ve John Reque’in yönettiği ve Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Marisa Tomei ile Kevin Bacon’ın oynadığı Çılgın, Aptal Aşk (Crazy Stupid Love) 7 Ekim 2011 tarihinde vizyona giriyor.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


20th Century Fox, ‘X-Men: First Class (Birinci Sınıf)’ın resmi Facebook sayfasında hayranları için filmin ilk fragmanını yayınladı. 2 Haziranda sinemalarda olacak olan filmi Matthew Vaughn yönetirken James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Kevin Bacon , Nicholas Hoult, Jennifer Lawrence, Caleb Landry Jones, Lucas Till, Edi Gathegi, Jason Flemyng, Oliver Platt, Morgan Lily, Zoe Kravitz ve Bill Bilner da oyuncu kadrosunda yer alıyorlar.


Oscar ödüllerinin habercisi olarak bilinen Altın Küre 2010 (Golden Globe 2010) ödülleri dün gece Los Angeles’ın ünlü Beverley Hills Oteli’nde yapılan bir törenle sahiplerini buldu. Sunuculuğunu İngiliz komedyen Ricky Gervais’ın yaptığı gecede, En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülleri Avatar’ın oldu.