Kenan İmirzalioğlu etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kenan İmirzalıoğlu, Fahriye Evcen'le Aşk Yaşayacak mı?
Kenan İmirzalıoğlu, son dizisi Karadayı’nın ardından ekranlara dönmeye hazırlanırken, rol arkadaşının da Fahriye Evcen olacağı konuşuluyor.

Erkekler Kenan İmirzalıoğlu’nun, kadınlar Elçin Sangu’nun yerinde olmak istiyor!
DORinsight’ın yaptığı televizyon dizileri araştırması, izleyici profilinin dizi ve karakter tercihlerini belirledi.

Kenan İmirzalıoğlu Sunucu Koltuğunda!

Kenan Işık’ın koltuğunda bu kez Kenan İmirzalıoğlu oturuyor…

Sunuculuğunu Kenan Işık’ın yaptığı sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’i bu hafta iki sürpriz isim sunacak.​


Karadayı için başrol oyuncu Bergüzar Korel Twitter hesabından müjdeli bir haber verdi. Atv’nin dizisi “Karadayı”nın başrol oyuncusu Bergüzar Korel, dizinin sezon sonunda final yapacağına ilişkin iddialara son noktayı koydu.

GQ Türkiye'nin Düzenlediği Men of the Year Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Dünya çapında bir GQ geleneği, GQ Türkiye ile birlikte ikinci kez İstanbul’da gerçekleşti. Yılın adamları ve seçkin davetliler Men Of the Year ödül töreninde buluştu.

Karadayı Dizisi, Altın Kelebek'te Tam Dört Ödül Aldı!

EN İYİ DRAMA KARADAYI!

Kenan İmirzalıoğlu fanatikleri, Bergüzar Korel hayranları, iddialı bir senaryo, usta oyunculuklar, özenli çekimler… Sonuç… Karadayı bu yıl Altın Kelebek’te ödüle doymadı.

Ay Yapım’dan Kenan İmirzalıoğlu Açıklaması
Ay Yapım narkotik operasyonunda gözaltına alınan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili açıklama yaptı.

4. Antalya Televizyon Ödülleri Sahiplerini Buldu
Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Antalya Televizyon Ödülleri, 27 Nisan 2013 Cumartesi gecesi Antalya Mardan Otel’de gerçekleştirilen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. 145 televizyon programı, 24 dramatik televizyon yapımı ve 20 belgeselin başvurduğu ve Türkiye’nin ‘Emmy’ ödülleri olarak kabul edilen Antalya Televizyon Ödülleri’nde bu yıl 34 farklı kategoride 169 aday yarıştı.

Kenan İmirzalıoğlu, Deniz Gezmiş Karakterini Canlandıracak!
Yakışıklı oyuncu, yeni sinema filminde 68 Kuşağı’nın öğrenci liderlerinden Deniz Gezmiş’i canlandıracak.


2012’nin basında en fazla konuşulan yerli dizileri ve dizi oyuncuları belli oldu. Medya Takip Merkezi (MTM)’nin hazırladığı araştırmaya göre yılın en çok gündemde kalan dizi oyuncularında ilk iki isim bu yıl da değişmedi.

 1 2 3 4 5 6 İleri