Ken Watanabe etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Matthew McConaughey Yeni Filmi Sea of Trees'in Çekimlerinden Bir Kareyi Sosyal Medyada Paylaştı
Oscar Ödüllü Matthew McConaughey ve 2 Oscar Adaylığı bulunan Naomi Watts’ın başrollerinde bulunduğu Sea of Trees‘in çekimlerine başlandı.


“Bu bir askerin görevi. Sen bunu anlayamazdın.”

Twitch’in raporladığına göre Warner Bros’un canlı aksiyon filmi olan Akira projesinde Albay’ı oynayacak kişi başka yerde aranıyor. Daha önceden Gary Oldman’in Albay rolünü canlandırması mümkün olduğu söylenmişti. Şimdi de söylendiğine göre bu rolü Ken Watanabe’in almasına niyetlenmişler. Kei’yi Kristen Stewart’ın oynaması ile birlikte Kaneda’yı da Garrett Hedlund’ın canlandırması karara bağlanmıştı zaten.


Ünlü sinemacı Christopher Nolan’ın, dünyanın dört bir yanında olduğu kadar, rüyaların mahrem ve sonsuz dünyasında da bir gezinti sunan, özgün bilimkurgu filmi “Başlangıç/Inception” Türkiye gişelerini de fethetti. Üç haftadır ABD gişelerinin ilk sırasında yer alan ve bugüne kadar 193 milyon dolar hasılat elde eden film, ülkemizde vizyona girdiği 30 Temmuz tarihinden itibaren, ilk hafta sonunda 144 bin 306 kişi tarafından izlendi. Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page, Tom Hardy, Cillian Murphy, Tom Berenger, Dileep Rao ve Michael Caine’in yer aldığı film Türkiye’de 139 kopya ile 277 salonda gösterime girmişti.


Türkiye’de “Başlangıç” ismiyle 30 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak olan, son olarak Kara Şövalye ile sinema dünyasında başarı yakalamış yönetmen Christopher Nolan’ın başarılı filmi Inception’ı; dün akşam, Belçika’da vizyona girişinin üçüncü gününde izledim.


Bu yaz, olay yeri, zihniniz olacak.

Christopher Nolan‘ın yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillardile ile Ellen Page‘in oynadığı Başlangıç (Inception), 23 Temmuz 2010‘a Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Memento (2000), Insomnia (2002), Batman Begins (2005), The Prestige (2006) ve The Dark Knight (2008) gibi başarılı yapıtların ünlü yönetmeni Christopher Nolan‘ın yeni filmi Inception‘ın ilk fragmanı yayınlandı.