Kelsey Grammer etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Transformers: Kayıp Çağ Filmi Üç Günde Rekor Kırdı!
Transformers serisinin son filmi Transformers: Kayıp Çağ serideki en iyi açılışı gerçekleştiren film oldu.

Transformers: Age of Extinction (2014) - Transformers: Kayıp Çağ

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi Michael Bay’in yönettiği Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Jack Reynor’ın oynadığı Transformers: Kayıp Çağ (Transformers: Age of Extinction), 27 Haziran 2014 tarihinde vizyona giriyor.

Transformers: Age of Extinction Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Transformer’ların devri kapandı…”

Paramount aksiyon dolu Transformers serisinin dördüncü filmi olan Transformers: Age of Extinction filminin ilk resmi fragmanını yayınladı. Filmde başrolü Shia LaBeouf yerine Mark Wahlberg oynuyor. Daha önce filmden ilk kareleri Super Bowl sırasında 30 saniye uzunluğunda Dinobotların olduğu bir görüntü ile görmüştük. Şimdiyse sonunda filmde yer alan hikaye ve oyuncular hakkında daha fazlasını öğrenme fırsatını yakaladık. Nicola Peltz, Jack Reynor, T.JJ. Miller, Stanley Tucci ve Kelsey Grammer oyuncu kadrosunda yer alan diğer oyunculardan bazıları. Ayrıca Peter Cullen da Optimus’u seslendiriyor.


Bu yıl altmış dokuzuncusu düzenlenen Altın Küre (Golden Globe) ödülleri dün yapılan törenle sahiplerini buldu. Sinema dünyasının en büyük ödülü olan Oscar’ların da öncüsü olarak kabul edilen Altın Küre’de en iyi film ödülünü “The Descendants” kazanırken, en iyi erkek oyuncu da filmin başrol oyuncusu George Clooney seçildi. Yabancı dilde en iyi film ödülünü ise İran yapımı “A Separation” aldı.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.