Kellan Lutz etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hercules: The Legend Begins (2014) - Herkül: Efsane Başlıyor
Renny Harlin’in yönettiği ve Kellan Lutz, Scott Adkins, Liam McIntyre ile Liam Garrigan’ın oynadığı Herkül: Efsane Başlıyor (Hercules: The Legend Begins), 7 Şubat 2014’de Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarılıyor.


A Warrior’s Heart isimli Lakros sporuna dayalı gençlik spor filminde birçok kişinin favori oyuncuları yer alıyor. Alacakaranlık serisinin Kellan Lutz ve Ashley Greene’i, Glee dizisinin Chord Overstreet’i, Gabrielle Anwar, William Mapother ve Adam Beach filmde yer alan isimlerden. Alacakaranlık’da kardeş olarak karşımıza çıkan Kellan Lutz ve Ashley Green, bu filmde birbirine âşık iki genci canlandırıyor.


Tarsem Singh’in yönettiği ve Henry Cavill, Luke Evans, Mickey Rourke ile John Hurt’un oynadığı Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı (Immortals), 11 Kasım 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Tarsem Singh’in yönettiği ve başrollerinde Henry Cavill, Mickey Rourke ve John Hurt gibi isimlerin olduğu Immortals filminin yeni bir fragmanı yayınlandı. Immortals filminin yayınlanan bu yeni fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Dermot Mulroney’in yönettiği ve Mandy Moore, Kellan Lutz, James Brolin ile Jane Seymour’un oynadığı İyi Günde Kötü Günde (Love Wedding Marriage), 22 Temmuz 2011’de Pinema Film dağıtımıyla D Productions tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Tanrılar iyi taraftadırlar.”

Fragman yüksek çözünürlükte değil resmen fakat hiç değilse izlememiz için haberin devamında bizi bekliyor. İşte bu fragman sizin hep görmeyi beklediğiniz gibi. Theseus’u Henry Cavill (Superman), onun düşmanı kötü kral Hyperion’u Mickey Rourke, Zeus’u Luke Evans, Athena’yı Isabel Lucas ve Poseidon’u Kellan Lutz canlandırıyor. Bu Yunan tanrıları hikayesi, görsel deha Tarsem tarafından yeniden uyarlanıyor.


Summit Entertainment, The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti) filminin iki film olarak yayınlanacağını açıkladı.

Summit Entertainment, serinin finali The Twilight Saga: Breaking Dawn (Şafak Vakti)’ı bölerek iki film haline getirmek için yazarı Stephenie Meyer’in de onayını aldı. Bill Condon önden doğruladı; Robert Pattinson, oynamak için hazırdır, Kristen Stewart ve Taylor Lautner de, öyledir.

Yvonne Villarreal, Pazar Takvimi köşesinin bu seferki uzun bölümünde “The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma)” ‘nın derinliklerine iniyor. Birlikte savaşan aileler birlikte kalırlar. En azından Cullen’lar için durum bu şekilde oluyor.

The Twilight Saga: Eclipse (Tutulma) filminden yeni promo fotoğraflar 8. serisi “Cullen Erkekleri” yayınlandı. Haberin devamında yayınlanan yeni promo fotoğraflarına bakabilirsiniz.

 1 2 İleri