Kate Mara etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Fantastic Four Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının ikinci fragmanı yayınlandı! Bu fragmanda bolca Victor Domashev diğer bir değişle Doktor Doom’u görüyoruz. Yayınlanan Aksiyonu bol fragmanı haberiminizin devamında izleyebilirsiniz.

The Fantastic Four Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Sonunda Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının fragmanı yayınlandı! Filme dair birkaç kare görebilmek için uzun zamandır bekliyoruz ama bence beklediğinize değecek. Fragmana baktığınızda film, bir çizgi roman filminden çok bağımsız bir bilimkurgu filmine benziyor. Fragman oldukça etkileyici ve filmin kalitesi hakkındaki şüphelere cevap niteliğinde olmuş.

Johnny Depp'in Başrolünü Oynadığı Bilim-Kurgu Filmi Transcendence'in İlk Fragmanı Yayınlandı

“Beni çevrimiçi hale getirmen lazım. Daha fazla güce ihtiyacım var.”

Warner Bros. Jonny Depp’ın yapay zeka üzerinde çalışan bir bilim adamıyken yapay zekaya dönüşen Dr. Will Caster’ı canlandırdığı bilim-kurgu filmi Transcendence‘nin ilk fragmanı yayınlandı. Morgan Freeman fragmanda gözümüze çarpan diğer bir aktör oluyor. İkiliye ek olarak Rebecca Hall, Kate Mara, Cillian Murphy, Cole Hauser ve Paul Bettany filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler. Teknoloji ve yeni fikirler üzerine olan bu film oldukça cezbedici görünüyor.


Josh Radnor’un yönettiği ve Josh Radnor, Malin Akerman, Kate Mara ile Zoe Kazan’ın oynadığı Mutluyum, Devam Et (Happy Thank You More Please), 17 Haziran 2011’de M3 Film dağıtımıyla Mars Production tarafından vizyona çıkarıldı.


Danny Boyle’un yönettiği ve James Franco, Lizzy Caplan, Kate Mara ile Amber Tamblyn’in oynadığı 127 Saat (127 Hours), 28 Ocak 2011′de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

19 Aralık Cuma günü vizyona girecek filmler şu şekilde;

Body Of Lies – Yalanlar Üstüne
Outlander
Transsiberian – Sibirya Ekspresi
Sonbahar
Sıcak