Karadayı Dizisi etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Pis Yedili’nin Trafo'su Halil Babür Karadayı'da!
atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinin kadrosuna genç bir oyuncu dahil oldu. Karadayı’nın dün yayınlanan 81. bölümüyle birlikte diziye dahil olan Babür, Mahir’in eli kolu gibi gözüküyor.

Karadayı Fırtınası Devam Ediyor!
Karadayı, tüm kişilerde 7.06 izlenme oranı ve 20.35 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 6.67 izlenme oranı ve 19.37 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Karadayı Dizisinde Karanlık Dünyanın Hanım Ağası
Funda Eryiğit, Karadayı dizisinde Belgin isimli karakteri canlandırıyor. Başarılı oyuncu Funda Eryiğit, Karadayı’da oynadığı Belgin rolünü “Erkeklerin egemen olduğu mafya dünyasında kadın olarak var olmanın yollarını çözmüş, “kötü’ye bulaşmış, dişi ve dişli bir karakter” olarak anlatıyor.

Karadayı Dizisi Yeni Sezona Muhteşem Dönüş Yaptı!
Karadayı, tüm kişilerde 7.53 izlenme oranı ve 20.71 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 7.01 izlenme oranı ve 19.23 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Hüseyin Soysalan'da Karadayı Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!
Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un yer aldığı ilgiyle izlenen Ay Yapım imzalı dizi Karadayı’nın yeni sezon sürprizleri bitmiyor. atv’nin sevilen dizisi Karadayı‘nın kadrosuna yeni sezonda Hüseyin Soysalan dahil oluyor!

Melisa Sözen, Karadayı Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu!
Güneş’in haberine göre hakime Feride ile Mahir’in engellerle sınanan aşkını beyazcama taşıyan diziye yeni bir kadın oyuncu katılıyor.

Yeni sezona Karadayı damga vuracak!
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştığı iki yıldır Pazartesi akşamlarının galibi olan Karadayı, üçüncü yılında da yeni sezona yine damga vuracak.

Karadayı Dizisinin 3. Sezonunda Neler Olacak?

Mahir Kara’nın Değişimi!

Ekranların reyting rekortmen dizisi Karadayı‘nın başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir Kara karakteri için fiziksel değişime gitti. 16 Haziran Pazartesi günü yayınlanan sezon finaliyle 3. sezonda olacaklara bir demde olsa ipucu veren bölümde Kenan’ın saçlarının da kısalttığını gördük.

Karadayı Dizisi Müthiş Bir Sezon Finaline İmza Attı!
Karadayı‘nın sezon finali için belirlenen etiketi #karadayımahir gördüğü yoğun ilgiyle Twitter Türkiye Trending Topics listesine kısa sürede girmeyi başardı. #karadayımahir etiketi özellikle bölüm sonunda aldığı yorumlarla listenin ilk sırasına yükseldi ve uzun süre zirvedeki yerini korudu.

Çocukluğumda en büyük hayalim başbakan olmaktı
ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Karadayı‘da oynayan Kerem Fırtına, canlandırdığı Savcı Adnan karakteriyle dikkat çekiyor. Daha önce Kurtlar Vadisi: Pusu dizisinde rol alan Fırtına, Savcı Turgut’un ölümünden sonra Karadayı kadrosuna katılmıştı. Kerem Fırtına; diziyi ve canlandırdığı Savcı Adnan karakterini anlattı…

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 İleri