Justice League etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Batman V Superman: Dawn of Justice Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı
Dünya’da ve ülkemizde 25 Mart 2016‘ta vizyona girmesi planlanan Batman V Superman: Adaletin Şafağı (Batman V Superman: Dawn Of Justice) filminin, hafta sonu Comic Con International: San Diego’da yayınlanan yeni fragmanını haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Batman v Superman: Dawn of Justice Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Geçtiğimiz günlerde bir cep telefonuyla çekilen görüntülerin internete sızmasıyla Warner Bros.’un Batman v Superman: Dawn of Justice filminin resmi fragmanını çok aşamalı bir şekilde yayınlama planları suya düşmüş oldu. Bir bakıma Superman sıradan bir ölümsüz tarafından alt edildi diyebiliriz. Bunun üzerine yönetmen Zack Snyder sızıntıyı kınadığını gösteren hashtaglerle birlikte filmin bir fragmanını yayınladı.

Batman v Superman: Dawn of Justice Filminin Fragmanı Çok Yakında Yayınlanacak!
Batman v Superman: Dawn of Justice filminin ilk fragmanı 15 Mayıs 2015‘te vizyona girecek olan Mad Max: Fury Road filmiyle birlikte yayınlanacak!

İşte karşınızda Lex Luthor karakteri ile Jesse Eisenberg!
Entertainment Weekly sitesi Jesse Eisenberg’in Batman v Superman: Dawn of Justice filminde canlandıracağı Lex Luthor karakterinin ilk görüntülerini yayınladı.

Arrow 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı
Arrow 3. Sezon 16. Bölümü ile 18 Mart 2015, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Offer” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Batman vs Superman Filminin Aquaman Karakterine İlk Bakış!
Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder fotoğraflı bir tweet attı. Bu tweetinde Batman v Superman: Dawn of Justice filminde Aquaman karakterinin üzerinde “Yedisini birleştir” yazan bir fotoğrafı yer alıyor.

Arrow 3. Sezon 15. Bölüm Fragmanı
Arrow 3. Sezon 15. Bölümü ile 25 Şubat 2015, Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Nanda Parbat” olarak açıklandı. Yeni bölüme ait yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Ezra Miller, Warner Bros. ile İmzayalayacağı Uzun Süreli Kontrat Hakkında Konuştu
Ezra Miller Warner Bros.’un Justice League filminde Flash karakterini canlandırmak için imzalayacağı uzun süreli kontrat nedeniyle birazcık gergin olduğunu itiraf etti. Fakat oyuncu daha sonra ne kadar uzun sürerse sürsün bu işi yapacağını söyledi.

İşte Ray Palmer'ın A.T.O.M. Zırhı!
Arrow izleyicileri henüz Atom olarak bilinen Ray Palmer’ı zırhı içinde görmediler fakat seri en yakın zamanda Justice League üyesi olan bu karakteri ortaya çıkaracak. Serinin parlak milyarderi Ray Palmer’ı geçtiğimiz bölümlerde bir zırh inşa ederken görmüştük. Geçtiğimiz günlerde DC Comics Palmer’ın zırhının bitmiş halini büyük bir gururla resmi olarak yayınladı.

Flash Filminin Başrolünü Ezra Miller Canlandıracak!
Flash serisinin CW ekranlarında elde ettiği başarının ardından Warner Bros. bir Flash filmi çekeceği haberini doğruladı. 2018’de vizyona girmesi planlanan film, televizyonda yayınlanan seriden bağımsız olacak ve Flash karakterini başka bir aktör canlandıracak. Beyaz perdedeki Flash Ezra Miller tarafından canlandırılacak.

 1 2 3 4 İleri