Joss Whedon etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Aaron Taylor-Johnson’ın The Avengers: Age of Ultron Filminde Oynayacağı Resmi olarak Onaylandı!
Geçtiğimiz ay Aaron Taylor-Johnson’ın Marvel’ın devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde Pietero Maximoff yani namı diğer Quicksilver karakterini oynamak üzere görüşmeleri sürdürdüğününün haberini vermiştik. Bugün ise görüşmelerin sona erdiğini ve oyuncu ile antlaşmaya varıldığının haberini aldık.

Marvel’s Agents Of SHIELD (2013) Tanıtımı
Amerika’nın bir numaralı yeni dizisi Marvel’s Agents of SHIELD Dizimax Sci-Fi HD’de başlıyor!

Digiturk’ün yeni dizi kanalı Dizimax Sci- Fi HD’de Amerika’da sezonun en iyi çıkış yapan dizisi başlıyor. Marvel sinema evreninin ilk televizyon projesi olan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D, 30 Ekim 2013, Çarşamba günü başlıyor.

Aaron Taylor-Johhnson, The Avengers: Age of Ultron Filminde Quicksilver Karakterini Mi Canlandıracak?
Aylardır bu konu hakkında etrafta söylentiler geziyor ama sonunda söylentiler resmi bir hal alacakmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde Samuel L. Jackson bizzat kendisi Elizabeth Olsen’ın Scarlet Witch rolüyle The Avengers: Age of Ultron filminine katılacağını doğrulamıştı. Bunun üzerine Deadline bu haber hakkında küçük bir araştırma yaptı ve oyuncu ile antlaşmaya varılmak üzere olduğunu öğrendi. Şimdiyse gözler Scarlet Witch karakterinin erkek kardeşi olan Quicksilver karakterine yöneldi. Latino Review’in yayınladığı bir bilgiye göre Aaron Taylor-Johnson bu hızlı süper kahraman rolü için antlaşma yapmak üzereymiş. Bu karakter Mark Millar’ın Kick-Ass kahramanının ardından canlandıracağı büyük rollerden biri olacak.

James Spader, The Avengers: Age of Ultron'da Sağlam Rolü Kaptı!
James Spader, 2012’de rekor kıran The Avengers’tan sonra devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde kötü adam olarak dünyanın en iddialı süper kahramanlarıyla çarpışacak. Yazar/Yönetmen Joss Whedon tarafından büyük ekranlara yeniden dönmesi beklenen Emmy ödüllü aktör filmde Ultron’u canlandıracak. Film 1 Mayıs 2015’te vizyona giriyor.


Ming-Na, Joss Wheldon’ın ABC kanalı için çektiği S.H.I.E.L.D. dizisine katılıyor. Haberin devamında ayrıntıları bulabilirsiniz.


Clark Gregg, Joss Whedon’ın yeni dizisi S.H.I.E.L.D.’de ajan Phil Coulson rolünü tekrarlayacak. Clark Gregg daha önce Iron Man ve Thor filmlerinde oynamıştı. En son ise gene Whedon’ın filmi The Avengers’ta rol almıştı.


ABC kanalı S.H.I.E.L.D. dizisi için bir pilot bölüm hazırladı. S.H.I.E.L.D dizinin yazarlığını ve yönetmenliğini daha önce karşımıza Yenilmezler filmiyle çıkan Joss Whedon üstleniyor. Projenin teması Marvel’ın gizli barış örgütü S.H.I.E.L.D.‘a dayanıyor. Projenin kaynağı süper kahramanların çizgi romanları ve filmleri. Gişe rekorları kıran Yenilmezler filmindeki kahramanları bu projede de görebiliriz; Nick Furry, Kaptan America, Demir Adam, Thor ve dünyayı ele geçirmek isteyen kötü kardeşi Loki.


Nefes kesen kadrosu ve aksiyon dolu sahneleriyle Amerika ile aynı anda Türkiye’de de bu Cuma vizyona girecek olan Yenilmezler (Marvel’s The Avengers) dünyada rekor bir açılışa imza attı. Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Yenilmezler’in ülkemizde de büyük ilgi görmesi bekleniyor.


Marvel Studyoları, Tüm zamanların en büyük süper kahraman takımı Yenilmezler’i sunar…

Joss Whedon’ın yönettiği ve Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo ile Chris Hemsworth’un oynadığı Yenilmezler (The Avengers), 4 Mayıs 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Drew Goddard’ın yönettiği ve Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison ile Fran Kranz’ın oynadığı Dehşet Kapanı (The Cabin in the Woods), 27 Nisan 2012’de Pinema Film dağıtımıyla r Film – Mars Entertainment Group tarafından vizyona çıkarılıyor.

 1 2 İleri