Josh Schwartz etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Kült favori tarzındaki dizi Farscape’in yaratıcısı şimdi ise The CW kanalında yayınlanacak olan yeni suç ve dram dizisi Cult için bölüm siparişi verdi.


Chuck dizisinin final bölümüne daha iki ay var ama ilk eleştiri (bir şekilde taraflı olsa da) kulağımıza geldi ve oldukça da coşkulu!


Hızlı konuşan yeni yetme New York’lu Doktor Zoe Hart, tip fakültesindeki sınıfından birincilikle mezun olurken her şeyi kafasında çoktan tasarlamıştır, babasının izinden gidip kalp cerrahi olmayı istemektedir ama hayalleri gerçekleşmeyince Zoe bir yabancının teklifini kabul etmeye karar verir.


Matthew Vaughn’un yönettiği ve Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender ile Rose Byrne’nin oynadığı X-Men: Birinci Sınıf (X-Men: First Class), 03 Haziran 2011’de Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


İki kahraman Proffesor X ve Magneto’ nun gençliklerinde güçlerini keşfettikleri zamanı ve arkadaş olarak birlikte takıldıkları dönemi anlatan X-Men: First Class filmi için dört karakterin (Mystique, Havok, Beast ve Banshee) fragmanları yayınlandı.


Günün Bombası: Chuck’a anne arayışları sona erdi, ama iyi bir nedeni var; Linda Hamilton rolü kaptı!

1991 yapımı Terminator 2: Judgment Day‘de Sarah Connor rolünü oynayan Hamilton, Mary Bartowski rolüyle Chuck 4. sezon açılışında 20 Eylül 2010’da karşımızda olacak.


Chuck 4. Sezona Olivia Munn konuk oluyor!

Aktris-model-yazar-hayvan koruyucusu-sabah programı muhabiri Olivia Munn şimdi de süper ajanlığa soyunuyor ve bu sonbaharda Chuck‘a konuk oyuncu olarak katılacağı açıklandı.


Chuck 4. sezon prömiyerine Dolph Lundgren konuk oluyor. Sibirya Ekspresi ve Chuck’ın yolları çakışıyor. Tabi ki Rocky IV’ün ikonu olan Dolph Lundgren‘den bahsediyoruz. Chuck’ın 4. sezon prömiyerinde konuk oyuncu listesinde adı bulunuyor.

X-Men‘in ve X2: X-Men United‘ın başarısından sonra, eleştirmenlerin ve izleyicilerin heyecanının büyük payı var. Marvel hayranları yönetmen Bryan Singer‘ın Superman Returns filmini çekiyor olduğundan, O’nun yerine Brett Ratner‘ın filmin yönetmenliğini yapmasına boyun eğip hayalkırıklığına uğramıştı. Pekala, artık üzülmeye gerek yok, Singer, X-Men: First Class için anlaşmayı imzaladı bile.

Who am i? xoxo gossip girl” sözleriyle başlayan dizi New York, Manhattan’da yaşayan altı gençin yaşamı aile ilişkileri üzerine kuruludur.