Jonathan Rhys Meyers etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Dracula 2. Sezon Onayını Aldı!
Jonathan Rhys Meyers Dracula‘nın yeni sezon haberini verdi! Jonathan Rhys Meyers sevilen dizi Dracula’nın ikinci sezonuyla karşımızda olacak.

The Mortal Instruments: City of Bones (2013) - Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri
Harald Zward’ın yönettiği ve Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Robert Sheehan ile Kevin Zegers’in oynadığı Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri (The Mortal Instruments: City of Bones), 30 Ağustos 2013’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Mortal Instruments: City of Bones Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Henüz yazı yarılamadık ama önümüzdeki gişe bombası filmlerin daha vizyona girmemesi izleyicilerin merakını zorluyor. Bu filmlerden biri ise The Mortal Instruments: City of Bones filmi. Lily Collins’in oynadığı filmin başrolünde normal bir insan olarak görünen ama kendisinin gizli yarı-melek savaşçılardan biri olduğunu öğrenen bir genç kız var. Bu durum onun hem bizim dünyamızı hem de onların dünyasını görmesine neden oluyor. Fragmanda daha fazlasını da göreceksiniz.

Yeni Dracula Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kont Dracula’nın hikayesi dev ekranlardan televizyonlarımıza geleceğini sizlere geçtiğimiz aylarda bilgisini vermiştik. NBC, yeni dizisi Dracula için 10 bölümlük siparişini verdi. Dizinin başrollerinde vampir Dracula’yı The Tudors’tan tanıdığımız Jonathan Rhys Meyers canlandıracak. Dizide Meyers yanı sıra Jessica De Gouw, Katie McGrath ve Nonso Anozie’de oyuncu kadrosunda yerini aldı. Yayınlanan Fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Yeni Dracula Jonathan Rhys Meyers Olacak!
Kont Dracula’nın hikayesi dev ekranlardan televizyonlarımıza geliyor. NBC, yeni dizisi Dracula’nın 10 bölümlük siparişini verdi. Dizinin başrolünde vampir Dracula’yı ise The Tudors’tan tanıdığımız Jonathan Rhys Meyers canlandıracak.


Fox’un Yeniden Çekilecek “Fantastik Dörtlü” Yapımıyla İlgili Oyuncu Seçimine Dair Dedikodular!

X-Men: First Class filminde Emma Frost rolünü üstlenen çekici Alice Eve yüzünden planlar suya düşmüş olsa da Fox şirketi kendisine dar bir süper kahraman kıyafeti giydirmekte kararlı. Comic Book Movie’ye göre Fox, Fantastic Four’un yeni yapımında Görünmez Kadın Sue Storm rolü için Eve’i düşünüyor. Aynı zamanda Amber Heard’ün (Pineapple Express filminden hatırlanacağı üzere) aynı rol için aday olduğundan da bahsedilmiş. Bunlara ek olarak ScreenRant, Reed Richards yani nam-ı diğer Mr. Fantastic (Bay Fantastik) için düşünülen isimler arasında Adrien Brody ve Jonathan Rhys Meyers’in olduğunu söylüyor. Aslında bu isimler daha kabul edilebilir görünüyor.


Pierre Morel’in yönettiği ve John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak ile Richard Durden’in oynadığı Paris’ten Sevgilerle (From Paris with Love), 25 Haziran 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.