Johnny Depp etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Into the Woods Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Ne Dilediğine Dikkat Et!

Into the Woods (Sihirli Orman) bir kaç konunun ve seçimlerin iç içe geçtiği, karakterlerin dileklerinin ve maceralarının bedellerini anlatan, çok sevilen Brothers Grimm masallarının modern bir uyarlaması filmin fragmanı yayınlandı.

2014 People's Choice Ödülleri Kazananları Açıklandı
Halkın Seçimleri (People’s Choice) Ödülleri dün gece Los Angeles Nokia Theater’da yapılan eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 40. kez düzenlenen töreni, 2 Broke Girls dizisinin oyuncuları Kat Dennings ve Beth Behrs sundu.

Johnny Depp'in Başrolünü Oynadığı Bilim-Kurgu Filmi Transcendence'in İlk Fragmanı Yayınlandı

“Beni çevrimiçi hale getirmen lazım. Daha fazla güce ihtiyacım var.”

Warner Bros. Jonny Depp’ın yapay zeka üzerinde çalışan bir bilim adamıyken yapay zekaya dönüşen Dr. Will Caster’ı canlandırdığı bilim-kurgu filmi Transcendence‘nin ilk fragmanı yayınlandı. Morgan Freeman fragmanda gözümüze çarpan diğer bir aktör oluyor. İkiliye ek olarak Rebecca Hall, Kate Mara, Cillian Murphy, Cole Hauser ve Paul Bettany filmin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler. Teknoloji ve yeni fikirler üzerine olan bu film oldukça cezbedici görünüyor.

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları
Sinemanın dâhi çocuklarından Tim Burton, Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları isimli kitaba bayıldı. Yönetmen Tim Burton, kült oyuncusu Johnny Depp ile görüşüyor. 34 dile çevrilen Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları filme çekilmeden önce Türk okurlarıyla buluşuyor. Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Sayfa6 Yayınları’ndan çıktı!

Karayip Korsanları 5’e Yeni Senarist
Disney ve Johnny Depp, Karayip Korsanları 5’i yeniden çekmeye hazır olabilir ama dizinin senaristine henüz karar verilmedi. Söylenenlere göre Karayip Korsanları 5’in yeni senaristi daha önce Leonardo DiCaprio’nun başrolünde oynadığı Sıkıysa Yakala (Catch Me If You Can) filminin senaristi Jeff Nathanson olacak.


Gore Verbinski’nin yönettiği ve Johnny Depp, Armie Hammer, Michael Clayton ile Tom Wilkinson’un oynadığı Lone Ranger, 7 Haziran 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Tim Burton’un yönettiği ve Johnny Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer ile Jonny Lee Miller’in oynadığı Karanlık Gölgeler (Dark Shadows), 15 Haziran 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


2012 MTV Film Ödülleri dün gece California Universal City’de Gibson Amphitheatre’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine, 8 dalda aday gösterilen “Açlık Oyunları“, 4 ödül kazanarak damgasını vurdu.


Disney ve Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları serisinin ardından yeni bir epik macera filminde bir araya geliyor: Johnny Depp’in başrolde olduğu filmde uluslararası bir oyuncu kadrosu ona eşlik ederken filmin yönetmenliğini Karayip Korsanları serisinin ilk üç filmini yöneten Gore Verbinski üstleniyor.


Johnny Depp’in Michelle Pfeiffer’i korkuturken ki kanlı elli ilk görünümü ile tehditkâr fotoğrafına bakınca, Tim Burton’ın Dark Shadows uygulaması oldukça tehlikeli gözüküyor. Ama filmde garip bir espri anlayışı olacağı söylendi ve bu anlayış Deep ‘in Barnabas Collins olarak çekildiği yeni fotoğrafında oldukça hakim ve hala tamamen dostça gözükmemesine rağmen, tamamen dehşet verici de gözükmüyor. Açıkçası kimsenin bu filmden tam olarak ne bekleyeceğini bildiğini sanmıyorum, ama Chloe Moretz ve tabi ki Helena Bonham Carter’ın da dahil olduğu harika kadrosunu düşünecek olursak, iyi iş yapacağını umuyorum.

 1 2 3 4 5 İleri