Jessica Jones etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Jessica Jones Dizi Serisinin İlk Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı!

Artık tüm dünya onun adını öğrenecek.

Netflix merakla beklenen Marvel serisi Jessica Jones‘un yayın tarihini açıkladı. 20 Kasım gecesi saatler 00:01’i gösterdiğinde Jessica Jones serisi Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bu sezonda seri her biri birer saat uzunluğunda olan 13 bölüm ile ekranlarda olacak.

Krysten Ritter, Marvel'ın Yeni Serisinde Jessica Jones Karakterini Canlandıracak!

Krysten Ritter muhteşem bir rolle karşımızda olacak.

Don’t Trust the B – in Apartment 23 serisinden tanıdığımız oyuncu Marvel ve Netflix’in ortak yapımı olan 13 bölümlük Jessica Jones serisinde yer alacak.

Netflix ve Marvel Dört Yeni Seri Geliştiriyor!
Marvel ve Netflix tarihte yer edecek dört yeni efsanevi seri ve ek olarak yenilenen Marvel karakterlerinin hayatına dayalı kısa seriler geliştirmek için bir araya geliyor.