Jennifer Lawrence etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

Amy Adams Yeni Filmi American Hustle'da Jennifer Lawrence ile Öpüşme Sahnelerini Anlatıyor
Jennifer Lawrence endişelenmemeli çünkü Amy Adams öpüşme anları için iyi şeylerden başka bir şey söylemiyor: “Bu işte çok başarılı! Çok yumuşak dudakları var. O gerçekten harika bir kadın. Düzenbaz (American Hustle)‘da herkesin kimyası çok tuttu. Benim ve Jennifer arasındaki değişken enerji nedeniyle neredeyse mahremiyetimizin sınırındaydık çünkü çok o anlık bir duyguydu ve sonra beni öptü.”

2 Aralık 2013

American Hustle (2013)
David O. Russell’in yönettiği ve Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Christian Bale, Amy Adams’ın oynadığı American Hustle, 17 Ocak 2013’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Francis Lawrence’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ile Elizabeth Banks’in oynadığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire), 22 Kasım 2013’de vizyona çıkarılıyor.

American Hustle Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

“Özgüveni beni ona sürüklüyor.”

Sonunda Columbia David O. Russell’ın American Hustle filminin bir başka yeni fragmanını daha yayınladı. Yeni fragman bizlere 1970’lerde geçen bu hikayeye ve hikayenin bütün karakterlerine daha da yakından bakma imkanı sunuyor. Christian Bale, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Amy Adams ve Jeremy Renner’ı gerçek bir hikaye olan Abscam’da göreceğiz. İlk fragman oldukça iyiydi ama benim merakla görmeyi beklediğim fragman buydu. Olaylar oldukça iyi bir müzik ve düzenlemeyle bir araya getirilmiş ayrıca hikayedeki karakterleri de daha ayrıntılı görebiliyoruz.

85. Oscar Ödül Töreni Adayları Açıklandı
Los Angeles Dolby Tiyatrosu’nda Seth MacFarlane’in sunduğu Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin 85. Oscar ödülleri sahiplerini buldu.

70. Altın Küre Ödülleri Sahiplerini Buldu!
Oscar’ın habercisi sayılan 70’inci Altın Küre ödülleri, Beverly Hills’de düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu.

Altın Küre’de ödüller sahiplerini buldu. Ben Affleck son filmi Argo ile En İyi Film ve En İyi Yönetmen ödülleri’nin sahibi oldu. En İyi Erkek Oyuncu Lincoln’deki performansıyla Daniel Day-Lewis seçilirken, Jessica Chastain Zero Dark Thirty’deki oyunculuğuyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.


Hollywood’un yakışıklı oyuncusu Bradley Cooper’ın merakla beklenen yeni filmi ve afişi belli oldu. Sinemaseverler tarafından çok beğenilen afiş, dünya basınında büyük ilgi gördü. Başarılı oyuncu Bradley Cooper, güzel yıldız Jennifer Lawrence’le Silver Linings Playbook filminde başrolü paylaşıyor. Merakla beklenen filmde genç oyunculara usta isim Robert De Niro’da eşlik ediyor.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.


2012 MTV Film Ödülleri dün gece California Universal City’de Gibson Amphitheatre’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine, 8 dalda aday gösterilen “Açlık Oyunları“, 4 ödül kazanarak damgasını vurdu.

 1 2 3 İleri