Jena Malone etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak

Roman, sadece Birleşik Devletlerde 50 milyon kopyaya ulaşan 3 kitaplık serinin ikincisi.

Francis Lawrence’in yönettiği ve Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ile Elizabeth Banks’in oynadığı Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire), 22 Kasım 2013’de vizyona çıkarılıyor.


The Curious Case of Benjamin Button – Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi”ndeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar adayı olan 40 yaşındaki Taraji P.Henson, PeTA’nın kürk karşıtı kampanyası için hazırlattığı afişte “KÜRK? Çıplak giderim daha iyi” diyor. Afişteki uyarıya dikkat: “Hayvanlar, kürkleri için elektrik verilerek, boğularak, dövülerek ve hatta canlı canlı derileri yüzülerek öldürülüyorlar. Siz kendi derinizin içinde rahatsınız, bırakın onlar da kürkleri içinde rahat yaşasınlar. “


Aranızda Emily Browning, Vanessa Hudgens, Jena Malone, Abie Cornish ve Jamie Chung isimlerini bileniniz var mı? Bu kızlar Zack Snyder’ın 2011’de gösterime gireceği ve heycanın had safhada olduğu Sucker Punch projesinin kızları. Babydoll, Sweet Pea, Blondie, Amber, Rocket ve Madan Gorski karakterlerinin posterlerini haberin devamında bulabilirsiniz.