Jason Segel etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


CBS’nin sevilen komedi dizisi How I Met Your Mother hayranlarına sevindirici haber! Pazartesi günleri yayınlanan sevilen dizi arka arkaya 2 hafta boyunca 18-49 yaş arası izleyiciler arasında reytinglerde başı çekince 9. Sezonuyla devam etme kararı aldı. Haberin devamında detaylara ulaşabilirsiniz.


Daha dün film afişini yayınlayarak dikkatleri üzerine çektiğimiz, başrollerinde (The Muppets’dan) Jason Segel ve (The Hangover’dan) Ed Helms’n başrollerini paylaştığı Jeff Who Lives at Home filminin ilk defa yayınlanan fragmanı ile nefeslerimizi kesmekte. Herhangi bir başarılı komedi filmi gibi bizi gülmekten kırıp geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda özünde duygusal bir hikayesi var. Duplass kardeşler imzası taşıyan film, evde büyümüş bir adamın kendini keşfetme mücadelesinin komik hikayesi gibi görünmekte. Şahsen ben bu filmi görmek için gerçekten sabırsızlanıyorum.


James Bobin’in yönettiği ve Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper ile Rashida Jones’un oynadığı animasyon film Muppets (The Muppets), 17 Şubat 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Jake Kasdan’ın yönettiği ve Cameron Diaz, Justin Timberlake, Lucy Punch ile Jason Segel’in oynadığı Kötü Öğretmen (Bad Teacher), 09 Eylül 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Columbia Pictures (Sony)’ın getirdiği Justin Timberlake ve Cameron Diaz’ın başrollerini paylaştığı yeni komedi filmi “Bad Teacher” yolda. Filmde ayrıca Lucy Punch, Jason Segel gibi sanatçılar yer alıyor. Fragman daha yeni paylaşıldı. “Friends with Kids” gibi filmlerin ve “Californication” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Jake Kasdan bu filminde yönetmeliğini üstlenmiş. Kabul edelim Cameron Diaz’ın her zaman komedi filmlerinde başarılı olmuştur. Justin ise elini neye bulaştırdıysa kendini göstermeyi başarmıştır yani görmeye değer bir film olacağa benziyor. Siz ne düşünüyorsunuz?


Çılgın Hırsız dünyanın en büyük kötülüğüne hazırlanırken, 3 küçük çocukla uğraşmak zorunda kalır… Kötülüğe devam mı, baba olmayı denemek mi?

Başarılı animasyonlar Buz Devri, Buz Devri 2: Erime Başlıyor ve Horton Kimi Duyuyor’un Sorumlu Yapımcısı Chris Meledandri’nin yeni 3D animasyon filmi “Çılgın Hırsız” (Despicable Me) 3 Eylül’de sinemalarda!


Jack Black (Lemuel Gulliver) eskisinden daha büyük!

Jonathan Swift‘in ölümsüz romanı, sinema filmi formunda tekrar anlatılmaktadır. Baş rollerini Jack Black’in yanı sıra; Amanda Peet, Jason Segel, Billi Connolly ve Emily Blunt vardır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Letterman var. 24 Aralık, Cuma günü vizyona girmesi bekleniyor. Filmin konusu ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Mesleğinde başarılı bir emlakçı olan Peter Klaven (Paul Rudd), rüyalarının kadını Zooey (Rashida Jones) ile evlenmek üzeredir. Ancak nikahında sağdıçlığını yapacak kadar yakın bir erkek arkadaşı olmadığını fark eder. Bunun üzerine durumu kurtarmak için bir sürü erkekle hayli sakarca dostluklar kurmaya çalışır.


Bir baba 2030 yılında çocuklarını karşına alıp, anneleriyle nasıl tanıştığını Ted ‘in flashbackleri ile anlatmaya çalışıyor ve başından geçen trajedi-komik hikayelerle öğüt vermeye çalışıyor. ‘Babamız’ Ted Mosby (Josh Radnor) 2005 yılına geri donerek hikayelerine başlar.