Jason Isaacs etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
18 Ekim 2014

Fury (2014)

Savaş Asla Sessizce Sona Ermez!

David Ayer’ın yönettiği ve Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman ile Michael Pena’ın oynadığı Fury, 24 Ekim 2014’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


John Singleton’un yönettiği ve Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina ile Jason Isaacs’ın oynadığı Kaçış (Abduction), 30 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.


Ülkemizde 13 Temmuz 2011 Çarşamba günü vizyona girecek olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows) filminin Were We Left Off özel fragmanı yayınlandı. 3:58 dakika uzunluğundaki bu video filmin ilk bölümünde nerede kaldığımızı hatırlatan, ikinci bölümü izlemeden önce özellikle izlenmesi gereken bir içeriğe sahip. Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi, büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur.


John Lasseter ile Brad Lewis’in yönettiği ve Owen Wilson, Larry the Cable Guy, Michael Caine ile Joe Mantegna’nın seslendirdiği animasyon film Arabalar 2 (Cars 2), 19 Ağustos 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


David Yates’in yönettiği ve Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson ile Helena Bonham Carter’ın oynadığı Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows), 15 Temmuz 2011′da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Aniden etrafımdaki herkes ölüyor.” Lionsgate, Abduction filminin ilk fragmanını MTV yolu ile ilk kez seyircilerine sundu. Yaklaşmakta olan gerilim filminde Taylor Lautner, aslında kayıp olduğunu keşfeden ve gerçekte kim olduğunu bulmak için hareket dolu bir av içinde olan bir çocuğu canlandırıyor. Dürüst olması gerekirse çok eğlenceli olacak gibi. Lautner’a ek olarak filmde Lily Collins, Alfred Molina, Jason Isaacs, Maria Bello ve Sigourney Weaver yer alıyor.


Harry Potter film serisinin son macerası olan “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları” iki uzun bölüm halinde sunulacak merakla beklenen bir film olayı.

Warner Bros. Pictures bir Heyday Films yapımı olan, tüm zamanların en başarılı film serisinin son bölümü “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları”nı sunar. “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1” tüm dünyada 19 Kasım 2010’dan itibaren ve “Bölüm 2” de 15 Temmuz 2011’den itibaren gösterime girecek.