Janset etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Mor ve ötesi‘nin son “Masumiyetin Ziyan Olmaz” albümünden, Murat Onbul yönetmenliğinde “Sor” için çektikleri video klip tüm müzik kanallarında yayına girdi. Yayınlanan video klibi haberin devamında izleyebilirsiniz.

23 Aralık 2010


Özcan Deniz’in yönettiği ve Özcan Deniz, Deniz Çakır, Barış Falay ile Ragıp Savaş’ın oynadığı Ya Sonra, 25 Şubat 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla DNZ Film – Demtaş Film – Renkli Filmler tarafından vizyona çıkarılıyor.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


46 Dergisi, Beyazıt Öztürk kapaklı Kasım-Aralık 2010 sayısında Darth Vader (Dave Prowse) ve The Walking Dead dev posterleriyle birlikte tüm bayilerde.


Mor ve Ötesi‘nin “Masumiyetin Ziyan Olmaz” albümünün ikinci video klibi “Araf” adlı parçaya geldi. Yayınlanan araf parçasının klibini haberin devamında izleyebilirsiniz.