Jamie Foxx etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Yeni Yıl Videosunda Electro New York’a Saldırıyor!

“Parlıyorsun!”

2014’e hoşgeldiniz! Sony yepyepi reklamı ile 2014’e merhaba dedi. Spider-Man Times Meydanın’da yapılan Yenı Yıl Partisindeydi. Organizasyonun bir parçası olarak Sony The Amazing Spider-Man 2 filminin yepyepi bir tanıtıcı videosunu yayınladı. Videoda kötü adam Electro’nun Times Meydanı’nı birbirine kattığını ve tabii ki Spidey’in günü kurtarmak için oradan oraya koşturduğunu görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Başa çıkabileceğimden daha güçlü olanlarla karşılaşmam an meselesi”

The Amazing Spider-Man 2 filmi aksiyon dolu bir fragman ile karşınızda! Fragmanın içeriği geçtiğimiz yaz Comic Con’da film hakkında gördüğümüz şeylerden oldukça farklı. Fragman filmde yer alan üç kötü adamın her biriyle ilgili heyecan dolu sahneler içeriyor. Yönetmen Marc Webb bu kadar olayı bir filme nasıl sığdıracak bilmiyoruz.

Electro, The Amazing Spider-Man 2'nin Comic-Con'da Yayınlanan Videosunda Ortaya Çıkıyor!
Size San Diego’daki Comic-Con’dan haberlerimiz var. Kongre merkezi boyunca 19 Temmuz 2013, Cuma günü 16:00’da H salonunda yapılacak olan The Amazing Spider-Man 2 panelinin reklamını yapan koca posterler görebilirsiniz. Ayrıca bu posterlere ek olarak Jamie Foxx’un kötü adam Electro olarak yer aldığı kısa videolar da gösteriliyor. Videoda elektrik yüklü kötü adamımız ortaya çıkmadan önce onun tehditkâr sesini duyuyoruz ve Max Dillon’ın laboratuarındaki ekipmanlara kısa bir bakış atıyoruz. İyi haber ise videoyu görmek için Comic-Con’da olmanıza gerek yok.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Yeni Fotoğraflar Yayınlandı!
Sony 2 yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini açıkladığından bu yana The Amazing Spider-Man 2 filmi için duyulan heyecan ve merak git gider artıyor. Mayıs 2014’te vizyona girecek olan devam filminde yer alacak birçok yeni karakter olacak bu nedenle serinin ve kötü adamların izleyebileceği birçok muhtemel yol var. Artık bu yeni karakterlerden ikisine daha yakından bakma şansımız var. Daha önceden kötü adam Electro olan Max Dillon rolünü canlandıran Jamie Foxx’un kostümlü ilk resmi fotoğrafını görmüştük ve tam bir baş belası olacak gibi görünüyordu. Ve şimdi Andrew Garfield ile birlikte Dane DeHaan’ı Harry Osborn olarak görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Jamie Foxx ve Dane DeHaan'ı Gösteren Yeni Fotoğraflar
“Benim adım Max.” Jamie Foxx’a ilk bakış için toplanın. Ama Electro olarak değil, en azında henüz değil. Foxx’u mavi derili, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2 filmindeki yeni kötü adamı olarak gösteren fotoğraflar ortaya çıkmış olsa da şimdi Foxx’un Max Dillon karakterine ait fotoğraflar interneti sallıyor. Fotoğraf Dillon’ı arkasında bir Spidey posteri ile bir elektrik mühendisi ve hat işçisi olarak şık gözlükler içinde gösteriyor. Bu fotoğrafa ek olarak Norman Osborn ‘un oğlu Harry Osborn rolünü oynayan Dane DeHaan da kendi ilk görünüşünü Twitter üzerinden paylaştı.

Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2 Filminin Setinde Electro Kostümü İle Görüntülendi!
Jamie Foxx, The Amazing Spider-Man 2 filminin setinde Electro kostümü ile görüntülendi. Geçen gece New York’da Times Square’de The Amazing Spider-Man 2 filminin çekimleri yapılıyordu.


Variety’nin yaptığı açıklamaya göre Acamedy ödüllü Jamie Foxx’la The Amazing Spider-Man 2‘de Spiderman’in düşmanı Electro rolü için görüşmeler yapılıyor.


Todd Phillips’in yönettiği ve Robert Downey Jr, Zach Galifianakis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx’un oynadığı Git Başımdan (Due Date), 26 Kasım 2010’da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Warner Brothers, Due Date filmi fragmanını Youtube aracılığı ile dünyaya sundu, başrollerinde komedinin önde gelen isimleri Robert Downey Jr. ve Zach Galifianakis, bunların yanısıra Juliette Lewis, Michelle Monaghan, Jamie Foxx, Alan Arkin, RZA ve birçoklarını filmde görebileceğiz.

New Line Cinema sunar: “Sevgililer Günü/Valentine’s Day,”. Filmin uluslararası dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment Şirketi olan Warner Bros. Pictures üstleniyor. Film tüm dünyada 12 Şubat 2010‘da vizyona girecek.

“Sevgililer Günü/Valentine’s Day” bir grup Los Angeles’linin birbirine geçmiş hikayelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.