Jamie Bell etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Fantastic Four Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının ikinci fragmanı yayınlandı! Bu fragmanda bolca Victor Domashev diğer bir değişle Doktor Doom’u görüyoruz. Yayınlanan Aksiyonu bol fragmanı haberiminizin devamında izleyebilirsiniz.

The Fantastic Four Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Sonunda Josh Trank’in yönetmenliğini yaptığı The Fantastic Four filminin yeni uyarlamasının fragmanı yayınlandı! Filme dair birkaç kare görebilmek için uzun zamandır bekliyoruz ama bence beklediğinize değecek. Fragmana baktığınızda film, bir çizgi roman filminden çok bağımsız bir bilimkurgu filmine benziyor. Fragman oldukça etkileyici ve filmin kalitesi hakkındaki şüphelere cevap niteliğinde olmuş.


Steven Spielberg’in yönettiği ve Jamie Bell, Andy Serkis, Daniel Craig ile Nick Frost’un oynadığı Tenten’in Maceraları (The Adventures of Tintin), 04 Kasım 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


“Bugün her şeyin değiştiği büyük gündür…”

Summit Entertainment, Man on a Ledge filminin ilk fragmanını yayınladı. Nerdeyse tam uzunlukta olan filmin fragmanı, The Ledge filmine benzemiyor. Bu filmde, sadece bir binanın çatısından atlamak üzere olan bir adamın yanı sıra bir elmas soygununu da konu ediyor. Film ekibinde Genesis Rodriguez, Elizabeth Banks, Ed Harris ve Jamie Bell yer almakta. Ben en azından filmin hazırlanışındaki karmaşıklıkları takdir ederken, filmdeki diyaloglar ve ucuz aksiyon sahneleri sebebiyle biraz Hollywood tarzı tadı veriyor ama yine de en azından soygunu doğru düğün yapıp yapamadıklarını görmek için izlemek istiyorum. Haberin devamında yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.


Steven Spielberg ve Peter Jackson’ ın filmi The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn’ in ilk resmi fragmanı ve afişi yayınlandı. The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, Herge’nin sevilen karakterlerinin ilk büyük CGI animasyon uyarlaması. Yıllardır bunun hakkındakileri duyuyorduk ve fragmanı görmeyi bekliyorduk. Sonunda bu fragmana sahibiz ve yanında resmi afişi de yer alıyor. Posterin arka planında korsan gemisi ve uçak var. Fragmandan ve posterden de anlaşılacağı gibi oldukça maceralı ve komik olacak.