James Vanderbilt etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
29 Ocak 2014

RoboCop (2014)
Jose Padilha’nın yönettiği ve Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton ile Samuel L. Jackson’un oynadığı Robocop, 14 Şubat 2014’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yeni RoboCop Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Sinemaseverler Jose Padilha tarafından yeniden çekilen RoboCop filmine geçtiğimiz aylarda yayınlanan ilk fragmanla bizleri mest etmişti. Bugün ise RoboCop filmine ait ikinci fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberimizin devamında izleyebilirsiniz.

Joel Kinnaman’ın Başrolünü Oynadığı RoboCop Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Bu Amerikan adaletinin geleceği.”

Sinemaseverler Jose Padilha tarafından yeniden çekilen RoboCop filmine göz atmak için bir süredir bekliyorlardı. Comic-Con’da yayınlanan çekim görüntülerinden sonra bu filmin umut vaad eden bir aksiyon serisine dönüşebileceğini düşündük. Şimdi ise Joel Kinnaman’ın sahnede olduğu ilk fragman yayınlandı. RoboCop giyisisi içindeyken bile yüzünü göstermekten çekinmemişler. Samuel L. Jackson ile birlikte fragmanda Michael Keaton ve Gary Oldman’ı da görüyoruz.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona girdi.


Marc Webb’in yönettiği ve Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans ile Denis Leary’nin oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man), 06 Temmuz 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Toby Maguire‘ın oynadığı Spider-Man karakterinin yeni uyarlaması için Sony Pictures’ın seçtiği genç aktör belli oldu.

Sony tarafından çekilen Spider-Man filmleri tüm zamanların en yüksek gişe geliri elde eden serilerinden biri olmuştu. 2007’de gösterime giren Spider-Man 3 aşırı fazla ve gereksiz karakter içerdiği ve de Venom karakterinin kesinlikle hakkını veremediği için izleyiciler ve eleştirmenlerin çoğundan epey düşük not almış olsa da gösterime girdiği tarihte açılış rekoru kırarak tüm dünya genelinde 800 milyon $ gibi dev bir hasılat elde etmişti.

Sony seriyi taze bir kan ile devam ettirecek bir hikaye için sürdürdüğü senarist arayışını nihayet sona erdirdi. Görüşülen çok sayıda senaristin arasından Spider-Man 4 filminin senaryosunu yazması için James Vanderbilt ile anlaşıldı. David Fincher‘în yönettiği Zodiac filminin senaryosunu yazmış olan Venderbilt şu anda da “X-Men Origins: Wolverine” senaryosu ile DC’nin Vertigo grubunda yayınlanmış olan Losers çizgi romanının sinema uyarlaması senaryosu üzerinde çalışmakta. Vanderbilt’in seçilmesindeki en önemli etkenin özel efekt ağırlıklı değil de karakterlere odaklanan bir hikayeyi ön plana çıkartıyor oluşu olduğu söylenilmekte.