James Mangold etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

James Mangold ve Hugh Jackman Bir Başka Wolverine Filmi Hazırlıyorlar
Call of Duty: Ghosts oyununa çektiği reklam filminin ardından James Mangold X-Men serisinin spin-off’u olan The Wolverine filminin devamıyla kamera arkasına geri dönüyor. Deadline’ın paylaştığı habere göre yönetmen James Mangold, Hugh Jackman ile birlikte Wolverine karakterine yeni bir film çekmek için yeniden bir araya gelmiş. Fakat film henüz gelişme aşamasının başındaymış. Görünen o ki Mangold hikayeyi yazacak bir senarist bulma arayışı içinde ayrıca X-Men serisinden Lauren Shuler Donner şimdiden yapım ekibine dahil olmuş bulunuyor.

The Wolverine’in Yeni Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı
Ülkemizde, 26 Temmuz 2013’te vizyona girecek olan The Wolverine filminin yeni Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

The Wolverine Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin ikinci fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

The Wolverine Filminin Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerinde Hugh Jackman ve Will Yun Lee’nin yer aldığı X-Men Başlangıç: Wolverine‘nin devam filmi olan The Wolverine filminin beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


James Mangold’un yönettiği ve Tom Cruise, Cameron Diaz, Pater Sarsgaard ile Jordi Molla’nın oynadığı Gece ve Gündüz (Knight and Day), 09 Temmuz 2010’da Tiglon Film dağıtımıyla Tiglon Film tarafından vizyona çıkarılıyor.