Jackie Earle Haley etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
29 Ocak 2014

RoboCop (2014)
Jose Padilha’nın yönettiği ve Joel Kinnaman, Gary Oldman, Michael Keaton ile Samuel L. Jackson’un oynadığı Robocop, 14 Şubat 2014’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Tim Burton’un yönettiği ve Johnny Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer ile Jonny Lee Miller’in oynadığı Karanlık Gölgeler (Dark Shadows), 15 Haziran 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Johnny Depp’in Michelle Pfeiffer’i korkuturken ki kanlı elli ilk görünümü ile tehditkâr fotoğrafına bakınca, Tim Burton’ın Dark Shadows uygulaması oldukça tehlikeli gözüküyor. Ama filmde garip bir espri anlayışı olacağı söylendi ve bu anlayış Deep ‘in Barnabas Collins olarak çekildiği yeni fotoğrafında oldukça hakim ve hala tamamen dostça gözükmemesine rağmen, tamamen dehşet verici de gözükmüyor. Açıkçası kimsenin bu filmden tam olarak ne bekleyeceğini bildiğini sanmıyorum, ama Chloe Moretz ve tabi ki Helena Bonham Carter’ın da dahil olduğu harika kadrosunu düşünecek olursak, iyi iş yapacağını umuyorum.


Bugünün erken saatlerinde Entertainment Weekly dergisinin yeni sayısı öncesi açıklanan bir ön görünüş yayınında The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) hakkında elimizde gecen birkaç fotoğrafı paylaşmıştık. Şimdi ise 1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait bir fotoğraf daha online medya’da su yüzüne çıktı. Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer’in göründüğü fotoğrafta, en azından gecen sene yayınlanan tüm oyuncu kadrosunu içeren ilk görünüş fotoğraflarından daha farklı bir bakış acısıyla filme göz atma şansı yakalıyoruz. Tabi hala nasıl bir film olacağı konusunda bir fikrim yok ama fotoğrafı görmek isteyenler haberin devamında bulabilirler.


Geçen gün, Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasından ilk resmi fotoğrafı görmüştük. Tim Burton filmin yönetmen koltuğunda ve yeni yayınlanan iki resmi fotoğrafta da yönetmenin oyuncu kadrosuyla sıkı çalıştığını ve Johnny Depp’in ürpertici kanlı ellerini içerdiğini görüyoruz. Ayrıca bir haberimiz de var bu film 3D kalitesine dönüştürülmeyecek.


Geçen haftalarda, Johnny Depp’i beyaz ağırlıklı makyajı ile gösteren fotoğraflarının su yüzüne çıkmasıyla onu Tim Burton’ın vampirler, hayaletler, gulyabaniler, zombiler, kurtadamlar, paralel evrenler ve zaman paradokslarının olduğu 1960’ların dönem serisi Dark Shadows beyazperde uyarlamasında büyük güneş gözlükleri ve dönem kıyafetleri içerisinde görmüş olduk. Şimdi de Depp, Helena Bonham Carter, Michelle Pfeiffer ve diğer oyuncu kadrosunun sanki The Munsters veya The Addams Family’nin yeni versiyonundaymış gibi gözüktükleri ilk fotoğrafa sahibiz. Yayınlanan bu fotoğrafa haberin devamında bakabilirsiniz.


Yönetmen, Johnny Depp gibi düzenli çalışanlarla -Michelle Pfeiffer ve eşi Helena Bonham Carter- birlikte Dark Shadows‘un çalışmaları şimdiden ayarladı ama Tim Burton ayrıca Eva Green ve Jackie Earle Haley dâhil olmak üzere ilk kez birçok yetenekleri ile çalışıyor. Şimdi daha fazla yeni yüzler karışıma ekleniyor. Deadline’ ın söylediğine göre Collins Klanı’ nın münzevi reisi ve Collinwood Konağının sahibi olan aynı zamanda Elizabeth Collins Stoddard’ın kızı Carolyn’i Chloe Moretz (Kick Ass, Let Me In) oynayacak. Fakat diğer raporlar ayrıca bir çift kadro üyesinin daha katılacağını söylüyor.


Bir korku klasiği olan “Elm Sokağında Kabus/A Nightmare On Elm Street”in güncellenen yeni uyarlaması ile Freddy Krueger geri dönüyor.

Tehlikede olanların hayatlarını kurtarmak için “insan hedefi” olmak özveri ve cesaret ister. DC Comics‘in popüler çizgi roman serisi “Human Target” ‘tan uyarlanan aksiyon dolu, tam gaz ve Cristopher Chance (Fringe‘den Mark Valley) üzerine kurulu bir proje.

Fox ‘un bu seneki iddalı yapımlarından olan DC Comics uyarlaması Human Target; Fringe ’den tanıdığımız Mark Valley. Pushing Daisies ve daha bir çok yapımdan hastası olduğumuz Chi McBride usta aktör Jackie Earle Haley ve Danny Glover’ı bir araya getiren büyük bir yapım. 20 Ocak 2010 tarihinde Çarşamba günü yayına başlayacak. İlk bölümün fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

 1 2 İleri