J.K. Simmons etiketindeki yazılar gösterilmektedir.
3 Şubat 2015

Whiplash (2015)

”Sözlükte ‘aferin’den daha zararlı bir sözcük yoktur.”

Bir müzik öğretmeninin genç öğrenci-sine aktardığı bu sözler Whiplash’de izlediğimiz sert eğitim öyküsünün tohumlarını eken cümleler oluyor.

Damien Chazelle’nin yönettiği ve Miles Teller, J. K. Simmons, Melissa Benoist ile Paul Reiser’in oynadığı Whiplash, 16 Ocak 2015’de M3 Film dağıtımıyla Kurmaca Film tarafından vizyona çıkarıldı.

İşte Terminator: Genisys'in Fragmanı!

“Eğer bu akşam ölürsek, bütün insanlık bizimle ölür.”

İşte yeni Terminator: Genisys filminin fragmanı karışınızda! Fragmanda yeni filmde kuralların farklı olduğu belirtiliyor ve genç Sarah Connor’un her şeyin değiştiğini söylüyor ama aslında çok fazla bir değişiklik yok. Genç Sarah tecrübeli bir terminatör tarafından eğitildiği için artık gelecekte John Connor’ın bulunduğu ve Kyle Reese’i günümüze yolladığı zaman çizgisinin artık var olmadığını söyler. Fragmanda da göreceğiniz gibi filmde hala “Yaşamak istiyorsan benimle gel” ve “Geri döneceğim” gibi klasik repliklerle karşılaşacağız.

Terminator: Genesis'e Doktor Geliyor!
Doctor Who‘nun sevimli Doktor’u Matt Smith şimdi de Terminator‘de marifetini konuşturacak.

Yeni Terminator Filminin Çekimleri Başladı!
Paramount Pictures ve Skydance Productions, Alan Taylor (Thor: Karanlık Dünya, Game of Thrones) yönetmenliğindeki yeni Terminator filminin çekimlerinin resmen başladığını duyurdu. Filmin çekimleri New Orleans’da gerçekleşiyor.

Jobs Filminin Merakla Beklenen İlk Fragmanı Yayınlandı!

“Özgün mucit. Özgün isyankâr.”

Open Road Film sonunda Michael Stern tarafından çekilen ve Ashton Kutcher’ın oynadığı Steve Jobs hakkındaki biyografik filminin ilk fragmanını yayınladı. Filmin ilk gösterimi bu sene Sundance Festivali sırasında yapılacak. Bu fragman filmi beğendirmek için elinden geleni yapıyor. Şaşılacak bir durum yok – o Steve Jobs. Filmde Josh Gad’ı Steve Wozniak rolüyle, Lukas Haas’i Daniel Kottke rolüyle, James Woods’u Jack Dudman rolüyle ve Matthew Modine’i John Sculley rolüyle göreceğiz. Bunu söylemekten nefret ediyorum ama bu fragmanda filmin büyük bir kısmını göstermişler. Haydi fragmanı izleyin.

11 Mart 2013

Jobs (2013)
Apple’ın efsanevi CEO’sunun hayatı.

Joshua Michael Stern’in yönettiği ve Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, James Woods ile Matthew Modine’in oynadığı Jobs, 19 Nisan 2013’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

jOBS Filminin İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı
Steve Jobs’un hayat hikayesinin anlatıldığı jOBS filminden ilk kareleri daha önce sizinle paylaşmış ve Ocak ayında yapılacak olan Sundance Film Festival’inde tanıtımının yapılacağını söylemiştik. Ama ilginçtir ki Ashton Kutcher ve Josh Gad’ın başrolünü paylaştığı filmin 1 dakikalık tanıtım fragmanı Entertainment Weekly tarafından yayınlandı. Fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Steve Jobs’un biyografisinden oluşan Jobs filminin galası 2013’ün Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde gerçekleşecek. Joshua Michael Stern tarafından yönetilen filmde Steve Jobs’u Ashton Kutcher canlandırıyor.


Baltasar Kormakur’un yönettiği ve Mark Wahlberg, Kate Beckinsale, Ben Foster ile Giovanni Ribisi’nin oynadığı Son Vurgun (Contraband), 16 Mart 2012’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Sizlere tam bir sene önce Avatar: The Last Airbender’ın yapımcılarından yeni bir anime serisi geleceği yönünde haber yapmıştık. Korra hakkında daha sonra bir fotoğraf ile birlikte detaylar yayınlanmıştı. O bilgilerinde haberini sizlere paylaşmıştık.

Avatar: The Last Airbender” ’ın devam serisi olan “Avatar: Legend of Korra (Korra Efsanesi)” animesindeki ana karakter Korra’nın geçtiğimiz günlerde Comic Con 2011’de görücüye çıktı. Yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri