J. J. Abrams etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Star Wars: Episode VII’nin Oyuncu Kadrosu Açıklandı!
Star Wars ekibi, Star Wars: Episode VII’nin oyuncu kadrosunu açıklamaktan büyük heyecan duyar.

Star Wars: Episode VII’nin Yönetmeni J.J. Abrams!
J.J. Abrams, daha önce inkar ettiği Star Wars: Episode VII’nin yönetmenlik koltuğuna oturdu. Disney, geçen ay yaptığı basın toplantısında resmi olarak Star Wars: Episode VII’nin başına J.J. Abrams’ın geçtiğini duyurdu. Buna ek olarak basın toplantısında Michael Arndt’in filmin senaristi, Lawrance Kasdan ve Simon Kinberg’in ise filme danışmanlık yapacağı açıklandı.


Tüm hayat yolumuz elektriğe bağlıdır. Peki ya elektrik, çalışmayı bıraksaydı ne olurdu?

Bir gün, sanki düğmesi kapatılmış gibi, dünya aniden karanlık çağlara doğru geri itilir. Uçaklar düşer, hastaneler kapatılır ve iletişim imkansızdır. Ve modern teknoloji olmaksızın, kim bize bunun neden olduğunu söyleyebilir?


The Closer, 24 ve Rizzoli & Isles’da da oynayan fakat en iyi bildiğimiz kadarıyla Kristen Stewart’ın babası rolüyle Twilight’da rol alan Billy Burke, NBC’nin Abrams/Kripke yapımı ortak dizi projesi Revolution‘da rol alacak.


Eski Pelerinli savaşçı David Lyons (The Cape), J.J. Abrams/Eric Kripke Projesinde (Revolution) Peacock’un en ateşli pilotlarından biri olarak NBC’ye geri dönüyor. Lyons filmde Bass adlı karakteri oynayacak.


The Revolution yayımlanmaya gittikçe yaklaşıyor.

NBC, Supernatural yaratıcısı Erick Kripke ve J.J. Abrams ile Bryan Burk tarafından hazırlanan diziye yeşil ışık yaktı.


J.J. Abrams’in yeni serisi olan Star Trek hakkında çok fazla bilgi edinememiş olsakta, film setinden yayılan dedikodulara göre yeni filmin Star Trek 2 olarak adlandırılmamasına karar verilmiş. Orijinal uyarlama olan altıncı seri Star Trek: Nesillerden sonra birçok klasik numarasal seri tarzından uzaklaştı. Ayrıca yeni filmin de bu 1, 2 ve 3 gibi numaralardan sakınacakları duyuruldu.


Yapımcı J.J. Abrams (Fringe, Lost, Star Trek, Super 8 ve yakında gelecek olan Mission: Impossible – Ghost Protocol) ve aynı zamanda yazar ve yapımcı Elizabeth Sarnoff (Lost, Deadwood) yeni bir gerilim yapımında, zamanın en büyük katillerini, tecavüzcülerini, hırsızlarını barındırmış olan Amerika’nın adı duyulmuş hapishanesi Alcatraz’da buluşuyorlar.


Brad Bird’in yönettiği ve Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg ile Paula Patton’ın oynadığı Görevimiz Tehlike 4 (Mission: Impossible Ghost Protocol), 23 Aralık 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.


Çeteci adalet ile olan şiddet suçlarını önlemek için gizemli milyoner Finch ile birlik oluşturan ve ölü olarak varsayılan eski CIA ajanı Reese üzerine kurulu suç gerilim dizisi Person of Interest’in baş rollerinde Emmy Ödülü kazanan Michael Emerson ve Academy Ödülüne aday Taraji P. Henson yer alıyor.

 1 2 3 İleri