Imogen Poots etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Need For Speed (2014) - Hız Tutkusu
Scott Waugh’un yönettiği ve Aaron Paul, Dominic Cooper, Scott Mescudi ile Imogen Poots’un oynadığı Hız Tutkusu (Need For Speed), 14 Mart 2014’de Tiglon Film dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Need for Speed Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Mücadele edecek gücü ve hırsı bulup bunu başaracağım.

Evet, bunu beklemiyorduk. Bilgisayar oyunu serisi Need for Speed’in Dream Works tarafından yapılan sinema uyarlamasının ilk fragmanı yayınlandı ve ürkütücü biçimde güzel ve aynı zamanda aksiyon dolu. Yavaş ama şiddetli bir orkestra ve etkileyici bir opera sesi, filmin müzikleri aksiyon sahneleriyle bir uyum içerisinde sıraya konmuş. Filmin yıldızı ise Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul. Etkileyici görünüyor ve Hızlı ve Öfkeli serisine göre adrenalin yüklü aksiyondan başka duygusal bir ağırlığa da sahip.


Captain America: The Winter Soldier filmi kadın başrol oyuncusu seçmeleri ilginç bir listeye dönüştü. Anna Kendrick, Imogen Poots, Felicity Jones, Emelia Clarke, Findlay Brown, Teresa Palmer ve Alison Brie gibi pek çok isim rol için önerildi.


The Avengers 2’nin sinemaları vuracağı tarihin 2015 olduğunu öğrendiğimize göre; Iron Man 3 (seri üretimde hafif bir gecikme olan), Thor: The Dark World (kötü adam rolünde Christopher Eccleston ile birlikte), Captain America: The Winter Soldier (Chris Evans ile görev için imzayı atan Anthony Mackie’yi kadrosunda bulunduran) filmlerinin ayrıntılarını kurcalamaya başlayabiliriz. Şimdi, bir sonraki Marvel devam filmi, bayan başrol oyuncularını sıralamaya çalışıyor. The NY Post’ un haberine göre, Anna Kendrick, Imogen Poots ve Felicity Jones henüz bilinmeyen karakterleri canlandırmak için listedeler. Gerçi bizim kimin olabileceğine dair iyi bir fikrimiz var.


Craig Gillespie’nin yönettiği ve Anton Yelchin, Colin Farrell, David Tennant, ile Toni Collette’nin oynadığı Korku Gecesi (Fright Night), 23 Eylül 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.