Ian Somerhalder etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Ian Somerhalder ve Nikki Reed çifti evlendi
Son zamanların en aşık çifti, The Vampire Diaries‘in Damon’ı Ian Somerhalder ile Twilight‘ın Rosalie’si Nikki Reed dünyaevine girdi.

Ian Somerhalder ve Nikki Reed nişanlandı!
The Vampire Diaries‘in yıldızlarından Ian Somerhalder ve oyuncu sevgilisi Nikki Reed ikilisi ilişkilerini bir adım ileri taşıyarak nişanlanma kararı aldı.

Damon Gelecek Sezonda The Vampire Diaries’e Geri Dönüyor!
Çok şükür 16 Mayısta vermiş olduğu bir röportajda The Vampire Diaries dizisinin başyapımcısı Julie Plec, Ian Somerhalder’ın 6. Sezonda diziye geri döneceğini açıkladı. Damon’ın mucizevi bir şekilde hayata ve Elena’ya dönmesi için bir umut var.

2014 People's Choice Ödülleri Kazananları Açıklandı
Halkın Seçimleri (People’s Choice) Ödülleri dün gece Los Angeles Nokia Theater’da yapılan eğlenceli bir törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 40. kez düzenlenen töreni, 2 Broke Girls dizisinin oyuncuları Kat Dennings ve Beth Behrs sundu.


Teen Choice Awards geçtiğimiz gece Los Angeles’ta Fox aracılığıyla naklen yayınlanarak sahiplerini buldu. Törene The Vampire Diaries oyuncuları damgasını vurdu. Gecenin sunuculuğunu Demi Lovato ve Kevin McHale yaptı. Justin Bieber, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen olmak üzere birçok sanatçı gecede performans sergiledi. Aşağıda Teean Choice Awards kazananlarının listesini bulabilirsiniz.

Dizinin yapımcısı Kevin Williamson’ın anlatımıyla, Matt’in sorumsuz alkolik annesi Kelly rolündeki Melinda Clarke, Mystic Falls’ta aniden ortaya çıkacak ve vakit kaybetmeden Ian Somerhalder’ın canlandırdığı Damon’a pençelerini geçirecek.

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) 1. Sezon 10. Bölümü ile 19 Kasım Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Turning Point” olarak açıklandı. Yeni bölüm hakkında yayınlanan fotoğraflarını haberin devamında bakabilirsiniz.

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) 1. Sezon 8. Bölümü ile 12 Kasım Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “History Repeating” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) 1. Sezon 8. Bölümü ile 29 Ekim Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “162 Candles” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fotoğrafları haberin devamında bakabilirsiniz.

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) în 29 Ekim 2009 Perşembe günü yayınlanacak olan 1. Sezon 8. Bölümde Halloween partisine davetlisiniz!

 1 2 İleri