Ian McKellen etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

Ian McKellen ve Patrick Stewart X-Men:Days of Future Past’te!
Yönetmenliğini Bryan Singer’ın yaptığı X-Men: Days of Future Past filminin kadrosuna Ian McKellen ve Patrick Stewart katıldı. Olaylarının arkasının kesilmediği filmle ilgili detaylara haberin devamında ulaşabilirsiniz.


Peter Jackson’ın yönettiği ve Cate Blanchett, Luke Evans, Elijah Wood ile Martin Freeman’ın oynadığı Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey), 14 Aralık 2012′de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


JRR Tolkien’in efsanevi hikayesinin rüzgarı tüm dünyada esmeye devam ediyor. Yüzüklerin Efendisi (The Lord of The Rings) üçlemesiyle  tüm dünyada sinema tarihinin akışını değiştiren ünlü yönetmen Peter Jackson yazarın bir başka eseri The Hobbit‘i sinemaya aktarmak için tüm hızla çalışmalarına devam ediyor. Çekimleri devam eden filmden gelen yeni haberin kaynağı bizzat Jackson. Hobbit: Beklenmedik Yolculuk (The Hobbit: An Unexpected Journey) ve Hobbit: Gittim ve Döndüm (The Hobbit: There and Back Again) adı altında iki parça halinde vizyona girecek filmlerin çekimleri Yeni Zelanda’da devam ederken filmin kadrosuna katılan bir isim daha belli oldu: Billy Connolly.


“Macera paylaşmak için birini arıyorum.”

Orta Çağ’a dönmek için hazır mısınız? Peter Jackson’ın The Hobbit filminin yüksek çözünürlükteki ilk fragmanı yayınlandı. Yüzüklerin Efendisi hayranları gibi banada bu fragmanı izlemek eski bir dostla karşılaşmak gibi geliyor. Martin Freeman Bilbo olarak, Ian McKellen Gandalf olarak, Andy Serkis Gollum olarak ve birçok ünlü! Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


Yüzüklerin Efendisi serisinde Frodo Baggins karakterini canlandıran Elijah Wood, Peter Jackson’ın yönetmenliğini yapacağı ve iki filmden oluşacak olan “Hobbit” serisinde aynı rolle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.