How I Met Your Mother Sezon 8 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

How I Met Your Mother Dizisi 9. Sezon İlk Bölümü The Locket Hakkında 8 İpucu
How I Met Your Mother dizisinin son sezonunun başlamasına iki haftadan daha az bir zaman kaldı. Yeni sezon, anne de dahil olmak üzere herkesin Robin (Cobie Smulders) ve Barney’nin (Neil Patrick Harris) düğünlerine gitmek üzere Farhampton’a doğru yola çıkmış olduğu anlardan devam edecek, yani sekizinci sezonun sona erdiği noktadan başlayacak.

How I Met Your Mother 9. Sezon 1. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 9. Sezon 1. Bölümü ile 23 Eylül 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Locket” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 24. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 24. Bölümü ile 13 Mayıs 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Something New” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 23. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 23. Bölümü ile 6 Mayıs 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Something Old” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 22. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 22. Bölümü ile 29 Nisan 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Bro Mitzvah” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 21. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 21. Bölümü ile 15 Nisan 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Romeward Bound” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 20. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 20. Bölümü ile 25 Mart 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Time Travelers” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother 8. Sezon 19. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 19. Bölümü ile 18 Mart 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Fortress” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

How I Met Your Mother’a Becki Newton Geri Dönüyor!
Bu sezonun başlarında Barney’le olan nişanı sona eren Quinn’i canlandıran Becki Newton, 15 Nisan’da yayınlanacak How I Met Your Mother‘in “The Bro Mitzvah” bölümünde yeniden karşımıza çıkacak.

How I Met Your Mother 8. Sezon 18. Bölüm Fragmanı
How I Met Your Mother 8. Sezon 18. Bölümü ile 25 Şubat 2013, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Weekend at Barney’s” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 İleri