How I Met Your Mother Fragman etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


How I Met Your Mother 6. Sezon 12. Bölümü ile 13 Aralık, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “False Positive” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 11. Bölümü ile 6 Aralık, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “The Mermaid Theory” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


Lost yıldızı Jorge Garcia, bu bölüm How I Met Your Mother’a Konuk Oluyor!

How I Met Your Mother 6. Sezon 10. Bölümü ile 22 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Blitzgiving” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 9. Bölümü ile 15 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Glitter” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 8. Bölümü ile 8 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Natural History” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 7. Bölümü ile 1 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Canning Randy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother
6. Sezon 7. Bölümü ile 1 Kasım, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Canning Randy” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan sneak peek’i haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 6. Bölümü ile 25 Ekim, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Baby Talk” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 4. Bölümü ile 11 Ekim, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Subway Wars” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.


How I Met Your Mother 6. Sezon 3. Bölümü ile 4 Ekim, Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümün ismi “Unfinished” olarak açıklandı. Yeni bölümün yayınlanan fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

 1 2 3 4 5 İleri