Hobbit etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Hobbit Üçlemesinin Son Filmi Hobbit: Beş Ordunun Savaşı, Türkiye’de Vizyona Rekorla Başladı
Tüm Dünya’da ve Türkiye’de 17 Aralık, Çarşamba Günü Vizyona Giren Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies), İlk Gün 109 Bin Kişi Tarafından İzlenerek, Tüm Zamanların En İyi Hafta İçi Yabancı Film Açılış Rekoruna Ulaştı.

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı’nın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı!
Ülkemizde 17 Aralık 2014 tarihinde vizyona girecek olan Hobbit: Beş Ordunun Savaşı (The Hobbit: The Battle Of The Five Armies) filminin Türkçe altyazılı fragmanını yayınlandı.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, Gişe Açılışını 31 Milyon Dolar İle Yaptı
Warner Bros.’un The Hobbit: The Desolation of Smaug (Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları) filmi Cuma günü Amerika’da gişe açılışını 31.1 milyon dolar ile yaptı. Başlangıç için rakamlar gayet iyi fakat bu rakam bir önceki filmin açılış hasılatının %16 gerisinde.

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (2013)

Oscar® ödüllü sinemacı Peter Jackson, J. R. R. Tolkien’ın sevilen başyapıtı The Hobbit’ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan Hobbit: Samug’un Çorak Toprakları’yla karşımızda.

Peter Jackson’ın yönettiği ve Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage ile Benedict Cumberbatch’ın oynadığı Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları (The Hobbit: The Desolation of Smaug), 13 Aralık 2013’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Peter Jackson’ın Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filmi şuanda herkesin bildiği gibi vizyonda. Film çıktığı andan itibaren en çok konuşulan konulardan biri haline geldi, şüphesiz ki Oscar’da da en çok konuşulanlardan biri olacak. Filmin Orta Dünya’ya dönüşü ise muhteşem ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesini aratmıyor.


Yüzüklerin Efendisi serisinde Frodo Baggins karakterini canlandıran Elijah Wood, Peter Jackson’ın yönetmenliğini yapacağı ve iki filmden oluşacak olan “Hobbit” serisinde aynı rolle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak.


Önümüzdeki yıl, çekimlerine start verilecek olan Peter Jackson’ın The Hobbit filmiyle ilgili yeni kast haberleri bildirildi. New Line/Warner Bros; Cate Blanchett, Ken Stott, Sylvester McCoy ve Mikael Persbrand gibi isimlerin de Ryan Gage, Jed Brophy ve William Kircher ile birlikte kast listesine eklendiğini doğruladı.