Hayko Cepkin etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Gençlik Medeniyeti; 19 Mayıs Gençlik Şöleni: Marmara Geleneksel Bahar Şenlikleri.

Marmara Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından düzenlenen yılın en renkli etkinliği Marmara Üniversitesi Geleneksel Bahar Şenliği, 14 Mayıs Pazartesi sabahı başlıyor.


Star Tv ekranlarında 13 Nisan Cuma gecesi saat 00.30’da Galip Tekin’in hikayelerinden uyarlanacak yeni bir dizi başlıyor: Acayip Hikayeler. Daha başlamadan büyük yankı uyandıran dizi konusu bakımından Türk televizyonculuğunda eşine rastlanır cinsten değil. Verilen bilgilere göre her hafta farklı oyuncuların ve farklı hikayelerin olacağı dizi bir bilim kurgu, fantastik, korku ve gerilim dizisi.


‎2010 yılın­da ilk maxi sin­gle çalış­masını yayın­layan KIR­MIZI‘nın, Re­dRec Müzik etiketiyle yayın­lanan debut al­bümü “İSYAN” 10 Mart’ta müzik mar­ketlerde­ki yeri­ni aldı. Al­bümün ilk video kli­bi, KIR­MIZI ile Hayko Cepkin düeti olan “Çek­ilin Başım­dan” parçası­na, Özkan Ak­su­lar (Man­tis Film) yönet­men­liğinde çek­il­di.


Yepyeni Bir Nilüfer!

12 düet albümünün en büyük özelliği, Nilüfer’in 12 hit şarkısının yeniden düzenlenerek Rock grup/solistleriyle birlikte söylenmesi.


Zakkum, dört yıllık uzun bir aranın ardından, DMC Müzik etiketi taşıyan yeni stüdyo albümü “13” ile sahnelerdeki 13’üncü yılına 13 yeni şarkıyla giriyor.


SANDIK, üçüncü kez açılıyor!

3. albümü Sandık ile dinleyicilerden tam not alan Hayko Cepkin, Yol Gözümü Dağlıyor ve Doymadınız‘ın ardından üçüncü klibini “Balık Olsaydım” adlı parçasına çekti.


46 Dergisi, konsept partilerinin ilkini “46 Black Edition Party” ile 25 Kasım gecesi Bronx Pi Sahne’de başlattı! Jim Beam Black sponsorluğunda ve Nike Sportswear, Panasonic Lumix’in katkılarıyla gerçekleşen gecede 46 dergisi birçok ünlü isme ev sahipliği yaptı.


Bugün sabah saat 06:00’da Zombiler Ortaköy’de uyandı ve insanların içine karıştı.

Dünya genelinde 25 şehirde bugün güneşin doğuşu ile başlayan etkinliğin Türkiye ayağı bu sabah itibariyle gerçekleşti.


26 Ekim Salı saat 06:00’da Zombiler Ortaköy’de uyanacak ve insanların içine karışacaklar.

Dünya genelinde 25 şehirde 26 Ekim’de güneşin doğuşu ile başlayacak olan etkinlik Türkiye’de de 06:00’da Ortaköy Meydanı’nda başlayacak ve saat 09:00’da zombiler insanların içine karışmış olacak.


Bu sene ilk kez düzenlenecek olan MARMADA FEST 15–16–17–18 Temmuz’da Balıkesir / Marmara Adasında gerçekleştirilecektir. 15 Temmuzdaki açılış partisi ücretsizdir.

Türkiye’nin nem olmayan tek bölgesi olan Marmara Adası denizi, güneşi ve doğasıyla katılımcılara eşsiz bir tatil fırsatı da sunmaktadır.

 1 2 3 4 İleri