Harry Osborn etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Yeni Yıl Videosunda Electro New York’a Saldırıyor!

“Parlıyorsun!”

2014’e hoşgeldiniz! Sony yepyepi reklamı ile 2014’e merhaba dedi. Spider-Man Times Meydanın’da yapılan Yenı Yıl Partisindeydi. Organizasyonun bir parçası olarak Sony The Amazing Spider-Man 2 filminin yepyepi bir tanıtıcı videosunu yayınladı. Videoda kötü adam Electro’nun Times Meydanı’nı birbirine kattığını ve tabii ki Spidey’in günü kurtarmak için oradan oraya koşturduğunu görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Başa çıkabileceğimden daha güçlü olanlarla karşılaşmam an meselesi”

The Amazing Spider-Man 2 filmi aksiyon dolu bir fragman ile karşınızda! Fragmanın içeriği geçtiğimiz yaz Comic Con’da film hakkında gördüğümüz şeylerden oldukça farklı. Fragman filmde yer alan üç kötü adamın her biriyle ilgili heyecan dolu sahneler içeriyor. Yönetmen Marc Webb bu kadar olayı bir filme nasıl sığdıracak bilmiyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Yeni Fotoğraflar Yayınlandı!
Sony 2 yeni devam filminin vizyona giriş tarihlerini açıkladığından bu yana The Amazing Spider-Man 2 filmi için duyulan heyecan ve merak git gider artıyor. Mayıs 2014’te vizyona girecek olan devam filminde yer alacak birçok yeni karakter olacak bu nedenle serinin ve kötü adamların izleyebileceği birçok muhtemel yol var. Artık bu yeni karakterlerden ikisine daha yakından bakma şansımız var. Daha önceden kötü adam Electro olan Max Dillon rolünü canlandıran Jamie Foxx’un kostümlü ilk resmi fotoğrafını görmüştük ve tam bir baş belası olacak gibi görünüyordu. Ve şimdi Andrew Garfield ile birlikte Dane DeHaan’ı Harry Osborn olarak görüyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 Filminden Jamie Foxx ve Dane DeHaan'ı Gösteren Yeni Fotoğraflar
“Benim adım Max.” Jamie Foxx’a ilk bakış için toplanın. Ama Electro olarak değil, en azında henüz değil. Foxx’u mavi derili, Marc Webb’in The Amazing Spider-Man 2 filmindeki yeni kötü adamı olarak gösteren fotoğraflar ortaya çıkmış olsa da şimdi Foxx’un Max Dillon karakterine ait fotoğraflar interneti sallıyor. Fotoğraf Dillon’ı arkasında bir Spidey posteri ile bir elektrik mühendisi ve hat işçisi olarak şık gözlükler içinde gösteriyor. Bu fotoğrafa ek olarak Norman Osborn ‘un oğlu Harry Osborn rolünü oynayan Dane DeHaan da kendi ilk görünüşünü Twitter üzerinden paylaştı.


Daha önceki yazımızda İnanılmaz Örümcek Adam 2’de Harry Osborn karakteri için oyuncu arayışının devam ettiğini ve 3 ismin öne çıktığını söylemiştik. Görünen o ki yapımcılar Harry Osborn’u kimin oynacağına karar vermiş.


Peter Parker’ın çocukluk arkadaşı ve daha sonra ölümcül düşmanı olan Harry Osborn için oyuncu arayışı devam ediyor. Yapımcıların aklında şuanda üç isim var. Peki bunlardan hangisi yeni Harry Osborn olacak?