Halle Berry etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Extant Dizisi Başlamadan Önce Bilmen Gerekenler Burada!
Extant, Temmuz’da Foxlife’a geliyor. Oscarlı Halle Berry’nin muhteşem oyunculuğuyla bu yaz kendinden en çok bahsettiren dizilerden biri olacak.

X-Men: Days of Future Past (2014) - X-Men: Geçmiş Günler Gelecek

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Bryan Singer’ın yönettiği ve Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Evan Peters ile Ellen Page’in oynadığı X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past), 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girdi.

X-Men: Days of Future Past Filmin İlk Fragmanı Yayınlandı

“Senin acını, senin geleceğini istemiyorum!”

Comic-Con’da filmden çekim görüntülerini gördüğümüzden beri Bryan Singer’ın X-Men: Days of Future Past filminin fragmanının yayınlanmasını merakla bekliyorduk. İlk X-Men serisindeki oyuncular ile yeni X-Men: First Class serisindeki oyuncuların bir araya gelmesi bu yeni filmi şüphesiz bu zamana kadar ki en büyük X-Men filmi yapacak. Fragman Comic-Con’da gördüğümüz görüntülere benziyor ama daha önceden hiç görmemiş olduğumuz anları da ortaya çıkarıyor. Mayıs ayı bir an önce gelmeli!

Halle Berry, X-Men: Days Of Future Past’e Geri Dönüyor!
Mutant süper kahramanların hikayelerinin anlatıldığı X-Men: Days Of Future Past filmi için beklentiler oldukça yüksekti. Hele ki filmi Bryan Singer’in yöneteceği açıklandığında beklentiler iyice yükseldi. Singer’da hayranların beklentilerini boşa çıkarmayarak Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman’ı, Profesör X ve Magneto’yu canlandıran Patrick Stewart ve Ian McKellan’ı filme geri getirmeyi başardı. Fakat daha önceki filmlerde Storm olarak karşımıza çıkan Halle Berry’le ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

29 Temmuz 2012


Tom Tykwer, Andy Wachowski ile Lana Wachowski’nin yönettiği ve Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant ile Hugo Weaving’in oynadığı Cloud Atlas, 26 Ekim 2012’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.


Wachowski Kardeşler ve Tom Tykwer’ın yönetmenliğindeki Cloud Atlas’dan ilk fotoğraflar yayınlandı. Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant, Hugo Weaving, Jim Broadbent ve Susan Sarandon’ın oynadığı Cloud Atlas, 2012 yılına damga vurmaya hazırlanıyor.


Garry Marshall’ın yönettiği ve Halle Berry, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Abigail Breslin, Chris Ludacris Bridges, Robert De Niro, Josh Duhamel, Zac Efron, Hector Elizondo, Katherine Heighl, Ashton Kutcher ile Sarah Jessica Parker’in oynadığı Yılbaşı Gecesi (New Year’s Eve), 30 Aralık 2011’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Brett Ratner’in yönettiği ve Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen ile Patrick Stewart’ın oynadığı X-Men: Son Direniş (X-Men: The Last Stand), 26 Mayıs 2006’da Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarıldı.