Guardians of the Galaxy etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

Guardians of the Galaxy (2014) - Galaksinin Koruyucuları
Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları….

James Gunn’in yönettiği ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro’nun oynadığı Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmi, 1 Ağustos 2014’de  vizyona girecek.

Guardians of the Galaxy Filminin Fragmanı Yayınlandı!

“Kendilerine Galaksinin Koruyucuları diyorlar.”

Daha önce Comic-Con 2013’de yayınlanan film karelerinden bu yana izleyiciler Guardians of the Galaxy filminin fragmanını sabırsızlıkla bekliyorlardı. İşte o an geldi! Chris Pratt dev bir ağaç (Vin Diesel), konuşan bir rakun (Bradley Cooper) ve iki uzaylıdan oluşan uyumsuzlar grubunun liderliğini üstleniyor. Sonunda filmden böyle heyecan verici kareler görmek çok güzel.


The Avengers’in fragmanının sonunda geçen hafta yayınlanması ve beklentilerin artmaya devam etmesi ile bizim de dahil olduğumuz birçok hayran, Marvel’in The Avengers’ın haricinde planlarının ne olduğunu merak ediyor. Iron Man 3 ve Thor 2 şu anda onaylanmış durumda, fakat diğer gerçek planları ortaya çıkmamıştı ta ki Marvel’in başkanı Kevin Fiege, New York Comic Con panelinde bazı potansiyel fikir ve planları açığa çıkarmaya karar verene kadar.