Grey’s Anatomy Sezon 7 etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Grey’s Anatomy 7. sezon 22. bölümü ile 19 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Unaccompanied Minor” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 21. bölümü ile 12 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “I Will Survive” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 20. bölümü ile 5 Mayıs, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “White Wedding” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 19. bölümü ile 28 Nisan, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “It’s a Long Way Back” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 18. bölümü ile 31 Mart, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Song Beneath the Song” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 15. bölümü ile 17 Şubat, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Golden Hour” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 14. bölümü ile 10 Şubat, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Pretty Young Thing” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 12. bölümü ile 13 Ocak, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Start Me Up” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 10. bölümü ile 2 Aralık, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Adrift and at Peace” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.


Grey’s Anatomy 7. sezon 8. bölümü ile 11 Kasım, Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölüm ismi ise “Something’s Gotta Give” olarak açıklandı. Haberin devamında yeni bölümün yayınlanan fragmanını izleyebilirsiniz.

 1 2 İleri