Grant Gustin etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

The Flash (2014) Tanıtımı

Flaşlar bu kez dünyanın en hızlı adamı için çakacak!

İsmi Barry Allen. O, kendi deyimiyle, “yaşayan en hızlı insan”. Arrow ile aynı evrende geçen The Flash, bir yıldırım çarpması sonrasında insanüstü bir hıza kavuşan Barry Allen’ın hikayesini anlatıyor. Oliver Queen’in sert kahraman imajına karşılık, duygularını belli etmekten korkmayan Barry Allen’ı sevgiyle kucaklıyoruz.

Oliver Queen, The Flash'ın İlk Bölümünde Yer Alacak!
Artık CW kanalı resmi olarak The Flash serisinin yapımına bağladığına göre serinin meraklılarına Arrow ve Flash dizileri arasında karakter geçişinin umduklarından daha çabuk olacağını söyleyebiliriz. Arrow dizisinin yeşil bağlıklı okçusu Oliver Queen’i canlandıran Stephen Amell, The Flash dizisinin ilk bölümünde yer alacak!

Flash Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı!

Oyun başlasın.

Fragmanda, Flash dizisinin bölümleri hakkında her hangi bir ipucu vermiyor olsa da oyuncu Grant Gustin’e kostümüyle daha yakından bakma şansı elde ediyoruz. Hızlı halleriyle Oliver Queen’e karşı üstünlük sağlıyor. CW kanalı sonbahar programını ve Flash’ın hangi gece yayınlanacağın yakında duyuracak. Birden fazla yayınlanan fragmanlarını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Jesse L. Martin, Flash Dizisinin Deneme Bölümünde Grant Gustin İle Başrolü Paylaşacak
Eski Law & Order dizisinin oyuncularından olan Jesse L. Martin, Flash dizisinin deneme bölümünde Grant Gustin ile birlikte başrolü paylaşacak. Warner Bros TV ve Berlanti Yapım’ın projesi olan dizi Flash olarak bilinen Barry Allen’ın hikayesini konu alıyor. Barry Allen Central City Polis Bürosunda adli tıp biriminde asistandır daha sonra geçmişindeki bir olayla bağlantısı olması muhtemel bazı açıklanamayan hırsızlık olaylarını araştırmak için Starling Şehri’ne gelir. Martin ise dürüst bir polis olan ve aynı zamanda Allen’ın vekil babası olan dedektif West karakterini canlandıracak. Bu karakter dokuz yılını NBC’nin Law & Order dizisinde Dedektif Ed Green karakterini canlandırarak geçiren Martin için pek de yabancı olmayacak.

The CW, Flash’ını Buldu!
Glee Dizisinin Oyuncusu Grant Gustin, Flash Karakterini Canlandıracak.

TVGuide.com sitesinde alınan habere göre Glee dizisinin oyuncularından Grant Gustin kendi spin-off serisine başlamadan önce Arrow dizisinde göreceğimiz Barry Allen’ın öteki benliği Flash karakterini oynayacak.