Graham King etiketindeki yazılar gösterilmektedir.


Tim Burton’un yönettiği ve Johnny Depp, Eva Green, Michelle Pfeiffer ile Jonny Lee Miller’in oynadığı Karanlık Gölgeler (Dark Shadows), 15 Haziran 2012’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.


Bruce Robinson’un yönettiği ve Johnny Depp, Aaron Eckhart, Amber Heard ile Giovanni Ribisi’nin oynadığı Tutku Günlükleri (The Rum Diary), 06 Ocak 2012’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

28 Kasım 2011


Martin Scorsese’in yönettiği ve Ben Kingsley, Jude Law, Sacha Baron Cohen ile Michael Pitt’in oynadığı Hugo, 02 Aralık 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

1 Mart 2011


“Karayip Korsanları”nın yönetmeni RANGO’yu sunar.

Gore Verbinski’nin yönettiği ve Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin ile Alfred Molina’nın seslendirdiği animasyon film Rango, 04 Mart 2011’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Yönetmen Tim Burton ile yıldız Johnny Depp‘in 1960’ların gotik TV dizisi Dark Shadows‘un sinema filmi versiyonu için birlikte çalıştığını duyduk ve prodüktör Graham King filmin çekimlerine sonbaharda başlanacağını onayladı.